
Витяжка Ventolux LIDO 60 WH (650)
- Немає в наявності
- Код: 83605
3 670 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка LIDO 60 WH (650)
Доступна, потужна та дуже надійна камінна витяжка LIDO 60 WH (650) - це вибір для споживачів, які не бажають платити додаткові гроші за незвичайний дизайн, сенсорні кнопки та безліч інших функцій, без яких витяжка також ефективно працює. За рахунок ніжного білого кольору, модель має стриманий дизайн, але завдяки класичній формі, досить універсальна.
Витяжка LIDO 60 WH (650) - кращий вибір в невелику та середню кухню!
Модель оснащена двигуном з 3 швидкостями, з максимальною продуктивністю на останньому режимі швидкості 650 м.куб. Як результат, витяжка LIDO 60 WH (650) ефективно працює в кухнях до 15 метрів квадратних. Родзинкою моделі LIDO 60 WH (650) є можливість роботи в одному з режимів - відведення або рециркуляції. Якщо плануєте використовувати витяжки в режимі рециркуляції не забудьте уточнити наявність вугільних фільтрів і купити їх.
Ключові переваги витяжки для кухні LIDO 60 WH (650):
- Ширина моделі-60 сантиметрів.
- Матеріал - емальована сталь, а значить, техніка не складна в очищенні.
- Білий колір та класична форма роблять витяжку універсальним рішенням для всіх світлих і контрастних інтер'єрів.
- Продуктивність двигуна - 650 м.куб. Він працює в 3 режимах швидкості.
- Режими очищення повітря: відвід або рециркуляція за допомогою вугільних фільтрів.
- Механічні кнопки управління розташовані спереду справа витяжки.
- Освітлення: довга LED лампа 2 Вт.
Основні параметри LIDO 60 WH (650):
Загальні характеристики:- Тип витяжки Декоративна
- Вид Купольна
- Продуктивність 650 куб.м/год
- Кількість швидкостей 3
- Кількість моторів 1
- Режим роботи Відведення/Рециркуляція
- Тип управління Механічне
- Рівень шуму 69 дБ
- Освітлення Світлодіодна лампа
- Кількість ламп освітлення 1 х 2 Вт
- Жировий фільтр Алюмінієвий
- Діаметр вихідного отвору 120 мм
- Витяжка
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Комплект монтажний
- Зворотний клапан
- Габарити (ВхШхГ) 51 (86) х 59.8 х 44.3 см
- Вага 5.8 кг
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 62 х 23 х 50 см
- Вага в упаковці 6.2 кг
- Колір виробника Білий
- Країна виробництва Туреччина
- Гарантійний термін 3 роки
Витяжка має максимально наближену до початку роботи комплектацію: 2 фільтри алюмінієвих, зворотний клапан, 2 декоративних чорних короба, монтажні пристосування, гарантійний талон та інструкцію. Тільки докупити гофру або вугільні фільтри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 650 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 510 мм |
| Максимальна висота | 860 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 5.8 кг |
- Ціна: 3 670 ₴







