
Кронштейн Квадо К-231
- Готово до відправки
- Код: 80436
999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кронштейн Квадо К-231
Кронштейн Квадо К-231 - це універсальний кронштейн для ЖК-телевізорів та плазми з рекомендованою діагоналлю екрану 32-43 дюйми та максимальною вагою до 25 кг. Кронштейн забезпечує зручний доступ до телевізору, оскільки має можливість виносу від стіни до 205 мм, а також можливість повороту та нахилу екрану на кут до 180°.
Він підходить для VESA кріплення 100х100, 100х200, 200x100 та 200x200 мм, а його настінна пластина має розмір 100×160 мм, а габарити пластини кріплення ТВ - 220 × 220 мм. Кронштейн поставляється з монтажним набором та інструкцією з встановлення, має гарантію на 7 років та є сертифікованим товаром від українського виробника Квадо.
Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробці, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Основні параметри Кронштейн Квадо К-231 :
- Тип винос +нахил +поворот
- Рекомендована діагональ 32-43"
- VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200
- Вузлів повороту два, 180°/180°
- Вузлів нахилу ±12°
- Допустиме навантаження 25 кг
- Макс. відстань від стіни 205 мм
- Регулювання горизонту ±12°
- Мін. відстань від стіни 60 мм
- В комплекте монтажний набір, інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 2,4 кг
- Гарантія 7 років
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів/плазм
- max VESA max 200x200
- Спосіб установки настінний
- Виробник Квадо
- Країна виробник Україна
- Сертифікований товар
- Розміри настінної пластини 100×160 мм
- Габарити пластини кріплення ТВ 220 × 220 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 12 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 80436 |
| Розмір кріплення | , VESA 100x100, VESA 100x200, VESA 200x100 |
| Максимальне навантаження (кг) | , 25 |
| Кількість ступенів свободи | , 3 |
- Ціна: 999 ₴









