
Кронштейн Квадо К-50
- Немає в наявності
- Код: 58875
499 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кронштейн Квадо К-50
Цей кронштейн Квадо К-50 - це надійний і простий у використанні кронштейн для вашого ЖК-телевізора або плазми. З його допустимим навантаженням до 45 кг та рекомендованою діагоналлю екрану від 43 до 65 дюймів, він забезпечує стійку підтримку вашого телевізора. Крім того, кронштейн підтримує стандартні VESA-розміри 200x200, 300x300, 400x300 та 400x400, що дозволяє легко встановлювати і знімати ваш телевізор.
Кронштейн має відстань від стіни всього 24 мм, що робить його ідеальним для надійного кріплення телевізора на стіні. Крім того, в комплекті йде монтажний набір та інструкція з встановлення, що робить процес встановлення дуже простим.
Кронштейн має чорний колір, що дозволяє йому легко і гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Кронштейн є настінним і має гарантію від виробника на 7 років.
Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробці, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Основні параметри Квадо К-50 :
- Тип фіксований
- Рекомендована діагональ 43-65"
- VESA 200x200, 300x300, 400x300, 400x400
- Допустиме навантаження 45 кг
- В комплекте монтажний набір, інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 1,6 кг
- Відстань від стіни 24 мм
- Гарантія 7 років
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів/плазм
- max VESA max 400x400
- Спосіб установки настінний
- Виробник Квадо
- Країна виробник Україна
- Сертифікований товар
- Розміри настінної пластини 445х140 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Форма кронштейна | П-подібна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 58875 |
| Розмір кріплення | , VESA 200x200, VESA 300x300, VESA 400x300, VESA 400x400 |
| Максимальне навантаження (кг) | , 45 |
- Ціна: 499 ₴









