
Гриль Liberton LPG-2200
- Немає в наявності
- Код: 81664
2 299 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Гриль електричний Liberton LPG-2200
Пропонуємо Вам електричний гриль Liberton LPG-2200 - ідеальний варіант для приготування смачних страв у будь-який час року. Гриль має закритий (двосторонній) тип, що забезпечує рівномірне нагрівання продуктів та дозволяє готувати різноманітні страви.
Матеріал поверхні - нержавіюча сталь, що забезпечує довговічність та стійкість до корозії. Гриль має відкриття під кутом 180 градусів, що дозволяє зручно розміщувати та знімати продукти. Індикатор готовності та система блокування забезпечують безпеку та контроль над процесом готування. Liberton LPG-2200 має особливості, такі як можливість використання як відкритий гриль та термоізольовану ручку, що дозволяє зручно та безпечно користуватися грилем.
Матеріал корпусу гриля - бакеліт, що забезпечує довговічність та стійкість до впливу високої температури. Пластини мають рифлену поверхню, що додає стравам апетитний вигляд та сприяє рівномірному прожарюванню. Гриль має настільний тип установки та робочу пластину з алюмінієвого сплаву з антипригарним покриттям, що дозволяє легко очищувати його після використання. Потужність гриля - 2200 Вт, номінальна напруга - 220-240 В. Liberton LPG-2200 має індикатор живлення, регульований контроль температури та запобіжник, що забезпечує безпеку та контроль над процесом готування.
Основні параметри Liberton LPG-2200:
- Тип Закритий (двосторонній)
- Матеріал поверхні Нержавіюча сталь
- Відкриття гриля 180 градусів
- Індикатор готовності
- Система блокування
- Можливість використання як відкритий гриль
- Термоізольована ручка
- Матеріал корпуса Бакеліт
- Пластини Рифлені
- Тип установки Настільний
- Матеріал робочої пластини Алюмінієвий сплав з антипригарним покриттям
- Потужність 2200 Вт
- Номінальна напруга 220-240 В
- Індикатор живлення
- Регульований контроль температури
- Запобіжник
- Вага нетто 3.09 кг
- Вага брутто 3.5 кг
- Розмір: 34 х 33.4 х 13.2 см
- Розмір упаковки 36.5 х 36 х 16.5 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 340 мм |
| Глибина робочої поверхні | 330 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 81664 |
| Потужність (Вт) | , 2200 |
| Тип грилю | , Закритий (двосторонній) |
| Тип встановлення | , Настільний |
| Матеріал пластин | , Алюмінієвий сплав |
| Покриття робочої поверхні | , Антипригарне |
| Опції грилю | , Індикатор готовності, Система блокування, термоізольована ручка, можливість використання в якості відкритого гриля, індикатор живлення, регульований контроль температури, запобіжник |
| Робоча поверхня гриля | , Рифлена |
| Матеріал корпусу | , Метал+Пластик, Бакеліт |
- Ціна: 2 299 ₴




