
Кронштейн Квадо К-342В
- Немає в наявності
- Код: 81792
849 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кронштейн Квадо К-342В
Кронштейн Квадо К-342В - універсальний кронштейн для ЖК-телевізорів та плазми з діагоналлю екрану від 32 до 55 дюймів. Кронштейн оснащений системою виносу, нахилу та повороту, що дозволяє налаштувати екран під потреби користувача. Крім того, він підходить для панелей з розмірами VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 мм та максимальною вагою до 25 кг.
Завдяки наявності трьох вузлів повороту на 180°/360°/180° та одного вузла нахилу з регулюванням до ±60° можливе зручне користування телевізором з будь-якого кута кімнати. Мінімальна відстань від стіни складає 75 мм, максимальна - 395 мм, що дає можливість встановити екран на відстані, яка відповідає вимогам користувача.
Комплект монтажу та інструкція з встановлення включені в комплект поставки, тож встановлення кронштейну не буде складним завданням. Кронштейн має чорний колір та гарантію виробника на 7 років.
Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробці, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Основні параметри Кронштейн Квадо К-342В :
- Тип винос +нахил +поворот
- Рекомендована діагональ 32-55"
- VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200
- Вузлів повороту три, 180°/360°/180°
- Вузлів нахилу один, ±60°
- Допустиме навантаження 25 кг
- Макс. відстань від стіни 395 мм
- Регулювання горизонту ±12°
- Мін. відстань від стіни 75 мм
- В комплекте монтажний набір, інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 2,04 кг
- Гарантія 7 років
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів/плазм
- max VESA max 200x200
- Спосіб установки настінний
- Виробник Квадо
- Країна виробник Україна
- Сертифікований товар
- Розміри настінної пластини 100×142 мм
- Інші розміри довжина першого коліна: 180 мм, довжина другого коліна: 145 мм
- Габарити пластини кріплення ТВ 220×220 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кількість осей обертання | 3 |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 81792 |
| Розмір кріплення | , VESA 100x100, VESA 100x200, VESA 200x100, VESA 200x200 |
| Максимальне навантаження (кг) | , 25 |
| Кількість ступенів свободи | , 4 |
- Ціна: 849 ₴









