
Бутербродниця Liberton LSM-7510
- Немає в наявності
- Код: 82310
499 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бутербродниця Liberton LSM-7510
Бутербродниця Liberton LSM-7510 - це ідеальне рішення для швидкого і смачного перекусу будь-якої години дня. Завдяки своєму компактному дизайну вона легко поміщається на будь-якій кухні, не займаючи багато місця.
Завдяки зручним кнопкам управління, ви можете легко налаштувати температуру та час приготування. Бутербродниця має 2 частини, що дозволяє готувати одночасно два бутерброди, що зекономить ваш час.
Матеріал поверхні дозволяє легко очистити бутербродницю від залишків їжі. Liberton LSM-7510 має також функцію автоматичного вимкнення, що забезпечує безпеку приготування їжі.
Купуючи цю бутербродницю, ви отримаєте надійне та якісне обладнання, яке буде служити вам протягом багатьох років.
Основні параметри Liberton LSM-7510:
- Потужність 750 Вт
- Кількість випічки 2
- Діаметр випічки 21.6 х 12 см
- Змінні пластини Немає
- Пластини для приготування Сендвічів
- Покриття пластин Антипригарне
- Тип Бутербродниця
- Матеріал пластин Алюмінієвий сплав
- Індикатор нагріву
- Індикатор готовності
- Можливість вертикального зберігання
- Комплектація: Бутербродниця, Інструкція
- Габарити (ВхШхГ) 8.8 х 23 х 20 см
Додатково:
- Індикатор готовності
- Індикатор нагрівання
- Можливість вертикального зберігання
- Ручка, що не нагрівається
Додаткові характеристики:
- Габарити упаковки (ВхШхГ), см 9.5 х 24 х 20.6
- Вага 0.82 кг
- Вага в упаковці 0.92 кг
- Кількість відділень 2
- Регулювання температури Немає
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір виробу Чорний + Сріблястий
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 0.82 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 82310 |
| Потужність (Вт) | , 750 |
| Покриття робочої поверхні | , Антипригарне |
| Кількість відділень | , 2/2 |
| Опції сендвічниці | , індикатор живлення, індикатор готовності їжі, автоматичний контроль температури |
| Тип прибора | Бутербродниця |
| Індикатор готовності | Да |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Кількість випечених виробів | 4 |
| Зберігання у вертикальному положенні | Да |
- Ціна: 499 ₴







