
Пилосос Liberton LVC-0700B ECO BLUE
- Немає в наявності
- Код: 82485
2 499 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Пилосос Liberton LVC-0700B ECO Blue
Потужний пилосос - найкращий домашній помічник, який дбає про чистоту Вашого будинку. Сучасні аналоги також можуть очищати повітря, використовуючи високотехнологічні фільтри. Вони мають велику потужність, як і модель під назвою Liberton LVC-0700B. Пилосос виконаний у звичній формі, пересувається на двох пластмасових колесах. У роботі модель використовує багаторазовий текстильний мішок та 700 Вт потужності.
Пилосос Liberton LVC-0700B має в своєму розпорядженні індикатор наповнення, що дуже зручно в робочому процесі. Регулятор потужності знаходиться на корпусі пилососа, є функція автоматичного змотування шнура. Модель використовує синтетичний фільтр, який розташувався перед мотором та на виході. Вона має телескопічну ручку з хромованим покриттям – таке покриття захищає її від іржі, підтримуючи привабливість на висоті. Є фіксатор щіток на корпусі і функція плавного старту.
Основні параметри Liberton LVC-0700B ECO Blue:
- Тип пилозбірника Мішок
- Об'єм пилозбірника 2 л
- Тип фільтра HEPA+синтетична губка
- Насадки:
- підлога-килим
- щілинна
- Регулятор потужності на корпусі
- Потужність всмоктування 210 Вт
- Довжина шнура 5.2 м
- Потужність 700 Вт
- Рівень шуму 82 дБ
- Особливості:
- поворот шланга на 360 градусів
- автоматична змотка шнура
- труба всмоктування сталева телескопічна
- Колір Синій
- Вага нетто 4.25 кг
- Вага брутто 5.1 кг
- Розмір 33.4 х 23.9 х 20 см
- Розмір упаковки 43 х 29 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Довжина мережевого шнура | 5.2 м |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 334 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 4.25 кг |
- Ціна: 2 499 ₴






