
Пилосос Liberton LVC-0803B ECO WHITE
- Немає в наявності
- Код: 82527
3 399 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Пилосос Liberton LVC-0803B ECO White
Liberton LVC-0803B ECO White - це потужний та ефективний пилосос із багаторазовим текстильним мішком для пилу та бруду. З потужністю 800 Вт та потужністю всмоктування 210 Вт цей пилосос легко збирає будь-який тип бруду на різних поверхнях.
Пилосос має різні насадки, включаючи насадки для підлоги, ковра та щілин, що дозволяє ефективно очищати будь-яку поверхню. Регулятор потужності дозволяє вам налаштувати потужність пилососа залежно від типу поверхні та рівня забруднення.
Пилосос має багаторазовий текстильний мішок з об'ємом 4,5 л, що забезпечує ефективну фільтрацію повітря та легке очищення пилососа. Також має два типи фільтрів: синтетичну губку перед мотором та HEPA на виході, що дозволяє пилососу затримувати найдрібніші частинки пилу та алергенів.
Трубка пилососа є телескопічною хромованою, що дозволяє налаштовувати її залежно від вашого зростання. Довжина шнура 4,5 м дозволяє пилососу зручно працювати на великих поверхнях. Пилосос має поворотний шланг на 360 градусів та автоматичну змотку шнура, що забезпечує зручність та легкість у використанні. Рівень шуму становить 78 дБ, що дозволяє використовувати пилосос у будь-яку годину дня без надмірного шуму.
Основні параметри Liberton LVC-0803B ECO White:
- Насадки Підлога, Килим, Щілинна
- Тип пилозбірника Багаторазовий текстильний мішок
- Об'єм пилозбірника 4.5 л
- Тип фільтра Синтетична губка перед мотором та HEPA на виході
- Регулятор потужності на корпусі
- Потужність всмоктування 210 Вт
- Довжина шнура 4.5 м
- Трубка Телескопічна хромована
- Потужність 800 Вт
- Рівень шуму 78 дБ
- Особливості:
- поворот шланга на 360 градусів
- автоматична змотка шнура
- Колір Білий+Жовтогарячий
- Вага нетто 5.8 кг
- Вага брутто 7.1 кг
- Розмір 46.4 х 31 х 24.8 см
- Розмір упаковки 54 x 36 x 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 4.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Глибина | 248 мм |
| Вага | 5.8 кг |
- Ціна: 3 399 ₴









