
Плитка Ardesto ECS-J220G
- Готово до відправки
- Код: 82884
999 ₴
649 ₴
-35%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна плита електрична Ardesto ECS-J220G
Електрична плита ECS-J220G темно-сірого кольору з двома конфорками діаметром 15,5 см й індикатором нагріву. Потужність кожної конфорки – 1 000 Вт. Чудово підійде для приготування різноманітних страв вдома, на дачі, в гуртожитку, в умовах кемпінгу тощо. Є захист від перепадів напруги в електромережі й регулятор температури має п’ять положень нагріву. Загальна потужність становить 2 000 Вт, напруга – 220 – 240 В. Корпус виготовлено із емальованої сталі. Легка в налаштуванні, користуванні й догляді.
Основні параметри Ardesto ECS-J220G :
- Тип Електрична плита
- Кількість конфорок, шт 1
- Діаметр конфорки, см 15.5/15.5
- Потужність, Вт 1000+1000
- Напруга, В 220-240 (50-60 Гц)
- Кількість положень нагріву, шт 5
- Захист від перепадів напруги Так
- Індикатор нагріву Так
- Додатково:
- Зручне налаштування температури,
- легкість в догляді та керуванні
- Розміри (ВxШxГ), 24 х 46 х 7 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 27 х 50 х 10 см
- Вага в упаковці 2.56 кг
- Колір Графіт
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 2.56 кг |
- Ціна: 649 ₴







