
Плитка Liberton LIC-2002
- Немає в наявності
- Код: 82880
1 499 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Настільна плита інфрачервона Liberton LIC-2002
Настільна плита інфрачервона Liberton LIC-2002 - це потужний та функціональний пристрій для приготування різноманітних страв. З потужністю 2000 Вт та сенсорним управлінням, ви з легкістю зможете налаштувати потрібну температуру та годину приготування.
Настільна плита має інфрачервону поверхню з однією зоною нагріву та восьми рівнями потужності. Загартоване склокерамічне покриття забезпечує довговічність та стійкість до пошкоджень.
Захист від перегріву та стрибків напруги забезпечує безпеку під час використання. Наявність звукового сигналу та автовідключення забезпечують комфорт та безпеку приготування їжі. LED-дисплей дозволяє легко налаштувати необхідні параметри приготування.
Діапазон температури настільної плити становить 80-500 °C, що дозволяє налаштувати оптимальну температуру для приготування різноманітних страв. Таймер дозволяє настроїти годину приготування від 1 до 180 хвилин.
Настільна плита інфрачервона Liberton LIC-2002 має чорний дизайн, що додає елегантності та стилю на вашу кухню. Завдяки своїй компактній конструкції, вона легко поміщається на будь-якій кухні та забезпечує легкість та швидкість приготування будь-яких страв.
Основні параметри Liberton LIC-2002 :
- Потужність: 2000 Вт
- Колір чорний
- Управління, тип: Сенсорний
- Таймер
- Поверхня, тип: Інфрачервоний
- Зона нагріву: 1
- Робоча поверхня, матеріал: Загартоване склокераміка
- Рівні потужності, к-сть: 8
- Діапазон температури: 80-500 °C
- Захист від перегріву: Так
- Захист від стрибків напруги
- Звуковий сигнал
- Автовідключення
- LED-дисплей
- Ном. напруга: 220-240 В
- Ном. частота: ~50/60 Гц
- Вага нетто, кг: 2.4 кг
- Вага брутто, кг: 2.6 кг
- Розміри: 28 × 36 × 5.6 см
- Розмір пакування: 31 × 39.5 × 8.8 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 499 ₴








