
Електрочайник Zelmer ZCK1274А
- Немає в наявності
- Код: 82997
1 299 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Електрочайник Zelmer ZCK1274А
Електрочайник Zelmer ZCK1274 - це високоякісний електрочайник з потужністю 1850-2200 Вт та ємністю 1.7 літра, що ідеально підходить для приготування гарячих напоїв у будь-який час дня. Чайник має стильний дизайн салатового кольору з елементами чорного кольору та нержавіючоі сталі, що додає йому елегантності та привабливості.
Зручний показник рівня води на одній стороні допомагає вам вимірювати необхідну кількість води для вашого напою, а кнопка пуску / зупинки дозволяє легко керувати електрочайником. Крім того, наявний пристосування для відкриття кришки допомагає запобігти випадковим опікам під час відкриття кришки.
Електрочайник оснащений автоматичним вимкненням після закипання води, що забезпечує безпеку та економію електроенергії. Також він має захист від включення без води, що запобігає пошкодженню електрочайника, якщо вода не була додана до нього. Інша корисна функція - автоматичне вимкнення під час від'єднання від основи, що дозволяє забезпечити безпеку під час використання.
Завдяки плоскому / прихованому нагрівальному елементу, електрочайник Zelmer ZCK1274 легко очищується та допомагає запобігти утворенню осаду та накипу. Також у чайника є з'ємний фільтр від осаду та накипу, що допомагає підтримувати воду чистою та здоровою.
Електрочайник має місце для зберігання кабелю, що дозволяє легко зберігати його без зайвого клопоту.
Основні параметри Zelmer ZCK1274А:
- Потужність 1850 – 2200 Вт
- Ємність 1.7 л
- Колір Салатовий
- Показник рівня води з одного боку
- Кнопка Пуск/Стоп
- Пристосування для відкриття кришки
- Автоматичне відключення після закипання води
- Автоматичне вимкнення при знятті з основи
- Захист від включення без води
- Плоский / прихований нагрівальний елемент
- Місце для зберігання кабелю
- Основа що обертається
- Підсвічування вимикача
- Фільтр від осаду та накипу (з'ємний)
- Тип контролера STRIX
- Корпус Нержавіюча сталь
- Довжина кабелю 0.75 м
- Габарити (ВхШхГ) 17 х 22 х 21 см
- Габарити в пакуванні (ВхШхГ) 23 x 17.5 x 23 см
- Вага 0.95 кг
- Вага у пакуванні 1.18 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Іспанія
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Фільтр | металевий |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 0.95 кг |
- Ціна: 1 299 ₴









