
Плитка Ardesto ICS-B100
- Немає в наявності
- Код: 83136
799 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Настільна плита індукційна Ardesto ICS-B100
Індукційна електрична варильна поверхня на одну конфорку з потужністю 2000 Вт, сенсорним управлінням, регулюванням температури та потужності, а також захистом від перегріву і перепадів напруги. Настільна плита індукційна Ardesto ICS-B100 - це чудове рішення для приготування страв вдома або в офісі.
Настільна плита Ardesto ICS-B100 має високоякісну скляну поверхню, яка дуже легко очищується та не залишає слідів після готування. Крім того, її стильний та сучасний дизайн додасть елегантності будь-якому інтер'єру кухні. Ця індукційна плита також оснащена функцією захисту від перегріву, що забезпечує безпеку під час готування.
Завдяки своїй надійній конструкції та високоякісним матеріалам, Ardesto ICS-B100 гарантує довгий термін експлуатації без проблем та неполадок.
Ця настільна плита індукційна - ідеальне рішення для будь-якої кухні, яка цінує якість та безпеку готування. Вона стане прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру кухні та дозволить вам насолоджуватися смачними та здоровими стравами кожного дня.
Основні параметри Ardesto ICS-B100 :
- Тип Індукційна електрична варильна поверхня
- Розташування Настільне
- Можливість вбудовування Ні
- Управління Кнопочне
- Загальна потужність, Вт 2000
- Конфорки 1 (190 мм, 2000 Вт)
- Контроль потужності, Вт 200-2000
- Розташування конфорок Звичайне
- Діаметр дна посуду, см 12-26
- Контроль температури 60°С-240°С
- Режим Boost Ні
- Поверхня Загартоване скло
- Навантаження, кг до 15
- Дисплей
- Автовідключення Через 2 години після завершення приготування
- Захист Від :
- перепадів напруги,
- перегрівання пальника та внутрішньої частини плити
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір Чорний, сірий
- Розміри (ШxВxГ), 28 x 6.5 x 34
- Живлення, В 220-240, 50-60 Гц
- Довжина кабеля, см 150
- Країна виробник Китай
- Краіна реєстраціі бренду Украіна
- Гарантія 12 місяців
- Комплектація Пристрій, інструкція
- Розміри упаковки (ШxВxГ), см 31 x 37 x 9
- Вага упаковки, кг 1.96
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 799 ₴









