
Витяжка Ventolux FIORE 60 BG (700) TRC
- Немає в наявності
- Код: 83068
5 199 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка FIORE 60 BG (700) TRC
Витяжка похила FIORE 60 BG (700) TRC – сучасне рішення для вашої кухні в стилі модерн. Вона має футуристичний дизайн, зручне сенсорне керування, високу продуктивність та дуже зручна у використанні.
Кухонна витяжка на кухню FIORE 60 BG (700) TRC – сучасна, функціональна та надійна!
Фасад виконаний зі скла чорного кольору – саме це надає цій моделі особливого шарму, робить її універсальним рішенням для будь-якого сучасного інтер’єру кухні. Похила форма моделі візуально збільшує кількість вільного простору на кухні, а також унеможливлює удару головою об край витяжки.
Продуктивність двигуна складає 700 м. куб, що забезпечує ефективне очищення кухонь з площею до 20 м. кв. Двигун працює в 3 режимах інтенсивності очистки повітря. Сам процес очищення повітря відбувається шляхом відведення.
Сенсорне управління зручне, інтуїтивно зрозуміле та не має проблем з відгуком навіть коли на поверхні витяжки може зібратись пар. Розміщене зверху над люком, але використання його не є проблемою, адже в комплекті з витяжкою поставляється пульт ДУ.
Основні переваги витяжки FIORE 60 BG (700) TRC:
- Скляний фасад.
- Колір – чорний матовий.
- Ширина 60 см, як і у більшості другої кухонної техніки.
- Двигун з трьома швидкостями. На максимальній продуктивності 700 м. куб. Цього вистачить для очищення приміщень до 20 м. кв.
- Режим очистки - відведення.
- Зручне керування сенсорними кнопками та пульта ДУ.
- Освітлення витяжки – 2 х 1.5 Вт LED.
- Реалізована функція таймер з автовідключенням.
- В комплекті: кріплення, 2 декоративні короби, зворотний клапан і супутня документація.
Основні параметри витяжки похилої DIAMOND 60 BG (700) TRC від Вентолюкс:
- Тип монтажу Пристінні
- Тип техніки Витяжки
- Тип Наклонні
- Ширина 60 см
- Матеріал Скло
- Потужність 700 м3/год
- Серія витяжки FIORE
- Двигун 1 шт
- Колір Чорний
- К-сть швидкостей 3
- Керування Сенсор на склі, Пульт ДУ
- Режими роботи Відведення
- Освітлення LED 2 х 1.5Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність таймера Так
- Наявність короба 2 шт
- У комплекті Зворотний клапан
- Живлення 220 В
- Особливості Пульт ДУ, Таймер
- Габарити (ВхШхГ) 69-98 х 59.5 х 36 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 50 х 65 х 45.5 см
- Вага 10.9 кг
- Вага в упаковці 15.3 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Таймер | Так |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 690 мм |
| Максимальна висота | 980 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 10.9 кг |
- Ціна: 5 199 ₴









