
Електрочайник Ardesto EKL-F19B
- Готово до відправки
- Код: 83146
899 ₴
699 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Електрочайник Ardesto EKL-F19B
Електрочайник Ardesto EKL-F19B - це функціональний та стильний прилад для приготування чаю та інших гарячих напоїв. Об'єм чайника складає 1.7 літрів, що дозволяє з легкістю приготувати достатню кількість напоїв для всієї родини чи гостей. Потужність чайника складає 1850/2200 Вт, що дозволяє швидко та ефективно нагріти воду. Нагрівальний елемент дисковий та прихований, що забезпечує безпеку під час використання.
Корпус чайника виготовлений із пластику та нержавіючої сталі. Чорний колір чайника надає йому стильного вигляду. Управління чайником здійснюється за допомогою механічної панелі зручними кнопками. Підсвітка чайника надає естетичного вигляду та дозволяє контролювати процес приготування напоїв. Відкриття кришки здійснюється за допомогою кнопки на ручці. Відмітки об'єму розташовані ззовні, що дозволяє точно вимірювати кількість води.
Для безпеки використання чайника Ardesto EKL-F19B передбачено захист від перегріву та автоматичне відключення при відсутності води. Обертання на підставці на 360° дозволяє зручно використовувати чайник на будь-якому куті. Також чайник має світлову індикацію роботи.
Основні параметри Ardesto EKL-F19B:
- Тип Електрочайник
- Об'єм 1.7 л
- Потужність 1850/2200 Вт
- Нагрівальний елемент Дисковий, Прихований
- Матеріал корпуса Пластик, Нержавіюча сталь
- Колір Чорний
- Дисплей Ні
- Управління Механічне
- Підсвітка
- Відкриття кришки Клавіша на ручці
- Відмітки об'єму Зовні
- Захист від перегріву та автоматичне відключення при відсутності води
- Додатково:
- Обертання на підставці на 360°
- Cвітлова індикація роботи
- Живлення 220-240 В
- Габарити (ВхШхГ) 21 х 20 х 15 см
- Габарити в пакованні (ВхШхГ) 22 х 21 х 16 см
- Вага 0.9 кг
- Вага в пакованні 1.06 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Швейцарія
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 699 ₴









