
Кронштейн Квадо К-48
- Немає в наявності
- Код: 83219
750 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кронштейн Квадо К-48
Кронштейн Квадо К-48 є ідеальним варіантом для тих, хто хоче закріпити свій телевізор на стіні. Він рекомендований для діагоналей від 43 до 65 дюймів і підходить для VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200. Кронштейн має один вузол нахилу з можливістю нахилу від +15° до -15°, що дозволяє настроїти його під ваші потреби.
Максимальне допустиме навантаження становить 45 кг, що робить його придатним для більшості сучасних телевізорів. В комплект входить монтажний набір та інструкція з встановлення. Кронштейн має відстань від стіни 65 мм та вагу 2,4 кг. Він чорного кольору і призначений для встановлення настінним способом. Гарантія на кронштейн Квадо К-48 становить 7 років.Пакування вироблено з природної сировини, що підлягає переробці, і, порівняно з іншими матеріалами, швидко розкладається без шкоди навколишньому середовищу. Наш товар пройшов добровільну сертифікацію і контроль якості.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь всіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Основні параметри Кронштейн Квадо К-48 :
- Тип з нахилом
- Рекомендована діагональ 43-65"
- VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200
- Вузлів нахилу один, +15°... −15°
- Допустиме навантаження 45 кг
- В комплекте монтажний набір, інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 2,4 кг
- Відстань від стіни 65 мм
- Гарантія 7 років
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів/плазм
- Спосіб установки настінний
- Виробник Квадо
- Країна виробник Україна
- Сертифікований товар
- Розміри настінної пластини 455х150 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 455 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83219 |
| Розмір кріплення | , VESA 100x100, VESA 100x200, VESA 200x100, VESA 200x200, VESA 300x200, VESA 400x200 |
| Максимальне навантаження (кг) | , 45 |
| Кількість ступенів свободи | , 2 |
- Ціна: 750 ₴


