
Плитка Liberton LCC-3900
- Немає в наявності
- Код: 83301
3 599 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Настільна плита комбінована Liberton LCC-3900
Настільна комбінована плита Liberton LCC-3900 - це чудове рішення для швидкого та ефективного приготування їжі. З потужністю 3500 Вт (2000+1500), ця плита забезпечує швидке нагрівання та рівномірне розподілення тепла на робочій поверхні.
Сенсорне управління та вбудований таймер забезпечують легке керування плитою, що дозволяє вам точно контролювати годину та температуру приготування. Рівні потужності від 1 до 8 та діапазон температури від 80 до 500 °C дають можливість вам зручно налаштувати плиту під свої потреби.
Комбінована плита має поверхню двох типів: інфрачервону та індукційну. Це означає, що ви можете використовувати обидві зони нагріву залежно від своїх потреб. Робоча поверхня плити виготовлена із закаленої склокераміки, що забезпечує високу міцність та довговічність. Крім того, цей матеріал легко очищується та має стильний чорний колір, що додає елегантності та сучасності до будь-якої кухні.
Захист від перегріву та стрибків напруги забезпечує безпеку використання плити, а звуковий сигнал та автовідключення допомагають вам уникнути неприємних ситуацій. LED-дисплей дозволяє легко відстежувати температуру та годину приготування.
Загалом, настільна комбінована плита Liberton LCC-3900 є ідеальним вибором для будь-якої кухні, що дозволяє ефективно та швидко приготувати різноманітних страв.
Основні параметри Liberton LCC-3900 :
- Потужність, Вт: 3500 (2000+1500)
- Колір чорний
- Управління, тип: сенсорне
- Таймер
- Поверхня, тип: інфрачервона+індукційна
- Зона нагріву: 2
- Робоча поверхня, матеріал: закалена склокераміка
- Рівні потужності, к-сть: 8
- Діапазон температури: 80-500 °C
- Захист від перегріву
- Захист від стрибків напруги
- Звуковий сигнал
- Автовідключення
- LED-дисплей
- Ном. напруга: 220-240 В
- Ном. частота: ~50/60 Гц
- Вага нетто, кг: 6.10
- Вага брутто, кг: 6.70
- Розмір виробу : 66 х 39 х 7.5
- Розмір упаковки : 70.3 х 44 х 9.3
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Автоматика закипання | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 6.1 кг |
- Ціна: 3 599 ₴









