
Плитка Liberton LIC-3802
- Немає в наявності
- Код: 83300
3 000 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Настільна плита інфрачервона Liberton LIC-3802
Настільна інфрачервона плита Liberton LIC-3802 - це ідеальне рішення для швидкого та ефективного приготування їжі. З потужністю 3500 Вт (2000+1500), ця двоконфоркова плита забезпечує швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла на робочій поверхні.
Сенсорне управління та вбудований таймер забезпечують легке керування плитою, що дозволяє вам точно контролювати годину та температуру приготування. Рівні потужності від 1 до 8 та діапазон температури від 80 до 500 °C дають можливість вам зручно налаштувати плиту під свої потреби.
Захист від перегріву та стрибків напруги забезпечує безпеку використання плити, а звуковий сигнал та автовідключення допомагають вам уникнути неприємних ситуацій. LED-дисплей дозволяє легко відстежувати температуру та годину приготування.
Робоча поверхня плити виготовлена із загартованої склокераміки, що забезпечує високу міцність та довговічність. Крім того, цей матеріал легко очищується та має стильний чорний колір, що додає елегантності та сучасності до будь-якої кухні.
Основні параметри Liberton LIC-3802 :
- Потужність, Вт: 3500 (2000+1500)
- Колір чорний
- Тип двохконфорочна
- Управління, тип: сенсорне
- Таймер
- Поверхня, тип: інфрачервона
- Зона нагріву: 2
- Робоча поверхня, матеріал: загартована склокераміка
- Рівні потужності, кількість: 8
- Діапазон температури: 80-500 °C
- Захист від перегріву
- Захист від стрибків напруги
- Звуковий сигнал
- Автовідключення
- LED-дисплей
- Ном. напруга: 220-240 В
- Ном. частота: ~50/60 Гц
- Вага нетто, кг: 6.5
- Вага брутто, кг: 7.2
- Розмір виробу : 66 х 39 х 7.5
- Розмір упаковки : 70.3 х 44 х 9.3
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 3 000 ₴






