
Витяжка Ventolux PUNTO 52 BK (700) PB PC
- Готово до відправки
- Код: 83339
3 131 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВИТЯЖКА ВБУДОВАНА PUNTO 52 BK (700) PB PC
Витяжка на кухню вбудована PUNTO 52 BK (700) PB PC - оптимальне рішення для малогабаритних кухонь, адже витяжка має доступну ціну та середню продуктивність. Ширина моделі всього 52 см, а видимим залишається лише низ техніки, який пофарбований в чорний колір.
ВИТЯЖКА ВБУДОВАНА PUNTO 52 BK (700) PB PC - ЕФЕКТИВНА ТЕХНІКА ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ!
Процес врізання техніки замість днища шафки дозволяє встановити на кухні на одну підвісну тумбочку більше, чим при використанні витяжок, які встановлюються на стіні. Як результат, Ви отримуєте ефективну витяжку PUNTO 52 BK (700) PB PC і ще одну шафку. Це і є раціональне рішення для малогабаритних і середніх кухонь.
Основні параметри вбудованої витяжки PUNTO 52 BK (700) PB PC від Ventolux:
- Тип монтажу Вбудовані у шафу
- Тип Вбудовані
- Ширина 52 см
- Матеріал Емальована сталь
- Потужність 700 м3/год
- Серія витяжки PUNTO
- Двигун 1-65 Вт
- Колір Чорний
- К-сть швидкостей 3
- Керування Кнопкове
- Режими роботи Відведення
- Освітлення LED 2 х 2 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність короба Немає
- У комплекті Зворотний клапан
- Живлення 220 В
- Габарити (ВхШхГ) 29-30.2 х 52 х 29.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 37 х 58 х 34.5 см
- Вага 4.3 кг
- Вага в упаковці 5.5 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 290 мм |
| Максимальна висота | 302 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 3 131 ₴






