Передплата 15%

Витяжка Ventolux MIRROR 60 BG (700) TRC
- Немає в наявності
- Код: 83420
5 190 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВИТЯЖКА MIRROR 60 BG (700) TRC
Витяжка Mirror 60 BG (700) TRC входить в сімейство Mirror, яке створене спеціально для сучасних інтер'єрів у «модерновому» стилі. Особливість цієї витяжки - виготовлення з чорного скла, яке підкреслює елегантність кухонного інтер'єру.
КУХОННА ВИТЯЖКА 60 BG (700) TRC - ПОТУЖНА, ФУНКЦІОНАЛЬНА І ДОСТУПНА МОДЕЛЬ
Витяжка прекрасно збалансована в співвідношенні потужності, функціональності і ціни. Продуктивності 700 м3/год цілком достатньо для ретельного очищення кухонь з площею не більше 25 м2. А використання тільки найважливішого функціоналу і кнопкового управління дозволило досягти найбільш прийнятної вартості. Самі кнопки розташовані під стулкою, що зменшує ймовірність їх забруднення.
Основні параметри витяжки кухонної Mirror 60 BG (700) TRC:
- Тип монтажу Пристінні
- Тип Наклонні
- Ширина 60 см
- Матеріал Скло
- Потужність 700 м3/год
- Серія витяжки MIRROR
- Двигун 1 шт
- Колір Чорний
- К-сть швидкостей 3
- Керування Сенсор на склі, Пульт ДУ
- Режими роботи Відведення/Рециркуляція
- Освітлення LED 2 х 1.5 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність таймера Так
- Наявність короба 2 шт
- У комплекті Зворотний клапан
- Живлення 220 В
- Особливості Пульт ДУ
- Габарити (ВхШхГ) 69-98 х 59.5 х 37 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 50 х 69.2 х 48 см
- Вага 12.2 кг
- Вага в упаковці 13 кг
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Таймер | Так |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 690 мм |
| Максимальна висота | 980 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 12.2 кг |
- Ціна: 5 190 ₴









