
Плита комбінована Ardesto FSCF-C607CR
- Немає в наявності
- Код: 83461
12 999 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита комбінована Ardesto FSCF-C607CR
Комбінована плита ARDESTO Line-R FSCF-C607CR кремового кольору в ретродизайні. Має чотири газові конфорки (пальники), вкриті чавунними решітками. Запалювання автоматичне, в ручці. Додатково в комплекті змінні форсунки для скрапленого газу (LPG). Оснащено функцією газ-контроль. Наявна кришка зі скла та аналоговий таймер.
Духова шафа з дверцятами з подвійним склом об’ємом 53 л, підсвічуванням і рельєфними напрямними. У духовці є конвекція, гриль і рожен. Клас енергоефективності камери духової шафи А. Має відкидне нижнє відділення, де можна зберігати посуд і кухонне приладдя.
Основні параметри Ardesto FSCF-C607CR:
- Вид Варильна поверхня з духовкою
- Тип Комбінована
- Управління Механічне
- Категорія II2H3B/P
- Кришка Так
- Клас енергоспоживання А (духова шафа)
- Загальна електрична потужність 2363 Вт
- Загальна потужність газу 6.6 кВт
- Кількість газових конфорок 4 шт:
- Потужність передньої лівої конфорки 2.6 кВт
- Потужність передньої правої конфорки 0.9 кВт
- Потужність задньої лівої конфорки 1.55 кВт
- Потужність задньої правої конфорки 1.55 кВт
- Кількість газових конфорок 4
- Тип встановлених газових форсунок NG (G20-13 mBar)
- Тип духової шафи Електрична
- Покриття робочої поверхні духової шафи Емаль легкої очистки
- Об’єм духової шафи 53 л
- Кількість скла дверцят духової шафи 2
- Тип очищення внутрішньої поверхні духової шафи Традиційний
- Нижній нагрів духової шафи 1200 Вт
- Верхній нагрів духової шафи 850 Вт
- Гриль
- Потужність гриля 2000 Вт
- Додатково:
- освітлення (25 Вт)
- конвекція (32 Вт)
- рожен (6 Вт)
- таймер
- Ящик для посуду Так
- Газ-контроль Так
- Тип електрозапалу Автоматичний
- Напруга 220-240 В
- Частота 50-60 Гц
- Сила струму 10 А
- Клас захисту I
- Колір Кремовий
- Габарити (ВхШхГ) 89.1 x 59.7 x 63.1 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 88.8 x 64.5 x 67.2 см
- Вага 39 кг
- Вага в упаковці 41.6 кг
- Комплектація:
- стандартне деко
- решітка
- форсунки для скрапленого газу (LPG)
- інструкція
- Гарантія 12 місяців
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 53 л |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Гриль | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Вертел | Ні |
| Термостат | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 891 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 631 мм |
| Вага | 39 кг |
- Ціна: 12 999 ₴









