
Мультиварка Liberton LMC-3102
- Немає в наявності
- Код: 83453
1 599 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка Liberton LMC-3102
Мультиварка Liberton LMC-3102 створена для того, щоб ви могли реалізувати свій кулінарний талант у повному обсязі. Її функціонал відповідає найвищим запитам, дизайн підкреслить інтер'єр будь-якої кухні, а інтуїтивне управління зрозуміле навіть недосвідченим користувачам. Мультиварка не вимагає постійної присутності на кухні та незамінна для динамічних та сучасних людей, яким важлива кожна хвилина. Вона дозволить відмовитися від іншої громіздкої кухонної техніки: плити, духовки, пароварки тощо. В комплект входить чаша (з антипригарним покриттям), контейнер-пароварка, лопатка, мірна склянка, книга рецептів
Основні параметри Liberton LMC-3102 :
- Аксесуари:
- контейнер-пароварка,
- лопатка,
- ополоник,
- мірна склянка
- Матеріал: нержавіюча сталь+пластик
- Об'єм чаші: 5 л
- Режими / програми, к-сть: 21
- Суп, Смаження, Тушкування, Каша,
- Повільно, На пару, Розігрів, Випічка, Плов, Холодець, Сосиски, Пельмені,
- Соте, Гречка, Йогурт, Паста, Бульйон, Молочна каша, Запікання, Піца, Мій рецепт.
- Тип управління: електронний
- Чаша, покриття: тефлон
- Підтримка температури: 24 години
- Таймер зі звуковим сигналом
- LED-дисплей
- Часи
- Потужність, Вт: 900
- Колір: чорний+нержавіюча сталь
- Вага нетто, кг: 2.60
- Вага брутто, кг: 3.3
- Розмір виробу: 28.2 х 26.4 х 28.9 см
- Розмір упаковки : 29 х 29 х 31 см
- Краіна виробник товару Китай
- Краіна реєстраціі бренду Украіна
- Гарантія 12 місяців офіційноі гарантіі від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Об`єм | 5 л |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Покриття чаші | Тефлонове |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Кількість програм приготування | 21 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Програми приготування та функції | |
| Крупа | Так |
| Каша | Так |
| Тушкування | Так |
| Випічка | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Приготування під тиском | Ні |
| Інфрачервоний обігрів | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Комплектація | |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Сіто | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 282 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Глибина | 289 мм |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 1 599 ₴




