Передплата 15%

Водонагрівач Ardesto EWH-80ACWMI
- Немає в наявності
- Код: 83493
5 119 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач Ardesto EWH-80ACWMI
Електричний водонагрівач Ardesto EWH-80ACWMI - це новинка 2021 року, стане ідеальним рішенням для забезпечення індивідуальним водопостачанням, гарячою водою, особливо такий прилад незамінний в регіонах, де часто відключають гарячу воду. Тен підвищеної потужності сприяє швидкому нагріву води до температури 75 градусів.
Емальований бак з магнітним анодом. У водонагрівачі емальований бак зроблений з цільного листа високоякісного металу. Додатковим захистом від іржі і корозії є магнієвий анод. Управління. У нижній частині корпусу EWH-80ACWMI винесена панель з простим механічним управлінням, у верхній лицьовій частині корпусу розташований датчик температури води.
Основні параметри Ardesto EWH-80ACWMI
- Об'єм 80 л
- Потужність ТЕНів 1 Вт
- Форма бака Циліндрична
- Тип нагрівального елемента (ТЕНа) Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою)
- Тип керування Механічне
- Максимальна температура води 75 С°
- Тип встановлення Настінний
- Захист від замерзання IPX3
- Колір Білий
- Підведення труб Нижнє
- Потужність 1500 Вт
- Робочий тиск води 8
- Діаметр приєднання 1/2
- Час нагріву 2.25 год
- Габарити (ВхШхГ) 75.8 х 45 х 48 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 78 x 46 x 50 см
- Максимальна температура води 75 С°
- Вага 21 кг
- Вага в упаковці 22.5 кг
- Країна-виробник товару Італія
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 21 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | , Механічний |
| Потужність, Вт | , 1500 |
| Керування | Механічний |
| Артикул | 83493 |
| Висота (см) | 75,8 |
| Встановлення бойлера | , Вертикальне |
| Глибина (см) | , 45 |
| Матеріал баку бойлера | , Емальована сталь |
| Об'єм бойлера (л) | , 80 |
| Тен бойлера | , Мокрий |
| Тип бойлера | , Циліндричний |
| Час нагріву Δt 45℃ | 3 г 12 хв |
| Ширина (см) | , 48 |
- Ціна: 5 119 ₴









