
Стабілізатор напруги Luxeon LDW-500 WHITE
- Немає в наявності
- Код: 83598
1 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Стабілізатор Luxeon LDW-500 білий
UXEON LDW-500 - апарат навісного типу для стабілізації напруги. Являється дуже якісним і надійним інструментом і працює на базі автотрансформатора з підіймальними та знижувальними обмотками. Управління обмотками здійснюється мікропроцесором, який постійно виробляє вимірювання вхідної напруги. Інструмент оснащений індикатором цифрового типу, він відображає вхідну та вихідну напругу, а також рівень навантаження стабілізатора. Даний інструмент виготовляє комплексний захист електроприладів від різних проблем в електричних мережах. Підключення мережі виконується мережевим шнуром, а для підключення навантаження є одна розетка.
Особливості: 500VA потужність 350 Вт. Алгоритм роботи «CROSS ZERO» - збільшує терміни служби реле. Новий світлодіодний дисплей. Релейний тип. Можливість перевищення навантаження до 20% від номінальної потужності протягом 30 сек. 140 ~ 260 В. Захист від короткого замикання, підвищення та зниження напруги, перешкод і імпульсів у мережі, перевантаження, перегріву. Настінне виконання.
Основні параметри Luxeon LDW-500 білий:
- Виробник: LUXEON
- Тип стабілізатора: Релейний
- Максимальна потужність, кВт: 0.5
- Номінальна потужність, кВт: 0.35
- Робоча частота, Гц: 50
- Вихідна напруга, В: 220
- Діапазон стабілізації, В: 140-260
- Мінімально вхідна напруга, В: 140
- Максимально вхідна напруга, В: 260
- Робоча температура, ° С: -10 +40
- Час спрацьовування, мс: 30
- Кількість фаз стабілізатора: Однофазний
- Повна потужність, кВт: 0.5
- Кількість ступенів стабілізації: 8
Захист:
- Від короткого замикання
- Від перевантаження
- Від перегріву
- Від перепадів напруги
Додаткові характеристики:
- Точність стабілізації, %: 6
- Тип індикації: LCD дисплей
- Виконання стабілізатора: Настінний
- Спосіб підключення: Виделка 16 А
- Тип охолодження: Пасивне
- Матеріал корпусу: Метал
- Клас захисту: IP20
- Затримка включення
- Габарити (ВхШхГ) мм: 129 х 158 х 195
- Вага, кг: 3
- Гарантія, міс: 24
- Країна виробник Китай
Оптимальні рішення для:
- Холодильника,
- Газового котла,
- Телевізора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Вага | 3 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83598 |
| Потужність (Вт) | , 350 |
| Виконання стабілізатора | , Навісний, Підлоговий |
| Опції стабілізатора | , LED-дисплей |
- Ціна: 1 999 ₴









