
Кавоварка Ardesto FCM-D3200
- Готово до відправки
- Код: 83675
1 799 ₴
1 299 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кавоварка крапельна Ardesto FCM-D3200
Пропонуємо вам кавоварку крапельну Ardesto FCM-D3200 з дисплеєм, яка забезпечує ідеальне заварювання кави та максимальний комфорт у використанні.
Ця кавоварка має об'єм 1,5 літра та потужність 900 Вт, що дозволяє швидко та ефективно приготувати свіжу та ароматну каву для вашої родини та гостей. Дисплей на передній панелі дозволяє настроїти рівень помелу та кількість води для заварювання кави, що забезпечує максимально точну інформацію про процес заварювання.
Кавоварка Ardesto FCM-D3200 оснащена функцією попереднього програмування, яка дозволяє настроїти автоматичний старт заварювання кави на заданий час. Крім того, вона має функцію автоматичного вимкнення, що забезпечує безпеку використання та економію енергії.
Кавоварка ідеально підходить для тих, хто цінує якість, зручність та ефективність. Насолоджуйтесь смачною та ароматною кавою у будь-яку годину дня з кавоваркою Ardesto FCM-D3200.
Основні параметри Ardesto FCM-D3200:
- Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
- Тип Крапельна (фільтраційна)
- Тип кави Мелена
- Об'єм резервуара для води 1.5 л
- Конструкція Знімний заварювальний блок
- Сфера використання Для дому
- Тиск пари Без тиску
- Керування Кнопкове
- Потужність 900 Вт
- Комплектація:
- Знімний фільтр, який миється
- Порційна ложка
- Функції:
- Автовимикання
- Дисплей
- Подавання гарячої води для чаю
- Протикрапельна система
- Підігрівання кавника
- Регулювання міцності кави
- Регулювання температури
- Таймер
- Додаткові характеристики:
- Габарити (ВхШхГ) 35 х 19 х 25 см
- Габарити в пакуванні (ВхШхГ) 33.5 х 18 х 22 см
- Вага 2.1 кг
- Вага в пакуванні 2.47 кг
- Колір Чорний
- Матеріал корпусу Нержавіюча сталь, Полікарбонат
- 24-годинний таймер
- Захист від перегрівання
- Довжина шнура живлення 80 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 1.5 л |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 10 |
- Ціна: 1 299 ₴









