
Витяжка Ventolux LIDO 60 WH (450)
- Немає в наявності
- Код: 76909
3 045 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка Ventolux LIDO 60 WH (450)
Український бренд «Ventolux» створив компактну кухонну витяжку Ventolux LIDO 60 WH (450) спеціально для невеликих за розміром приміщень. Вона має весь необхідний функціонал, середній показник потужності і доступну вартість.
Витяжка кухонна Ventolux LIDO 60 WH (450) - відмінне рішення для невеликих кухонь
Витяжка виготовлена в елегантному білому кольорі, що дозволяє використовувати її в різних кухонних інтер'єрах. Особливо актуально вона буде виглядати в кухнях з білими меблями і побутовою технічкою в ідентичному кольорі.
Купуючи витяжку Ventolux LIDO 60 WH (450), Ви отримуєте наступні переваги:
- Потужність 450 м3/год дозволить очистити кухонні приміщення площею до 8-10 м2.
- Мотор функціонує в 3 режимах швидкості.
- Ширина витяжки 60 см.
- Управління виконується зручними кнопками.
- Очищення повітря виконується за допомогою відводу.
- Додаткове освітлення забезпечено 25-ватною лампою.
- У комплекті йдуть фільтр з алюмінію і зворотний клапан.
Основні параметри Ventolux LIDO 60 WH (450):
- Тип монтажу Пристінні
- Тип Камінні
- Ширина 60 см
- Матеріал Емальована сталь
- Потужність 450 м3/год
- Серія витяжки LIDO
- Двигун 1 шт
- Колір Білий
- К-сть швидкостей 3
- Керування Кнопкове
- Режими роботи Відведення/Рециркуляція
- Освітлення 1 х 25 Вт
- Фільтр Алюмінієвий
- Наявність таймера Немає
- Наявність короба 2 шт
- У комплекті Зворотній клапан
- Живлення 220 В
- Вага 6.6 кг
- Вага в упаковці 7.2 кг
- Габарити (ВхШхГ) 51-84 x 60 x 44.5 см
- Розміри упаковки (ВхШхГ) 62 x 23 x 50 см
- Код УКТ ЗЕД 8414.60.00.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 450 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 25 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 510 мм |
| Максимальна висота | 840 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 6.6 кг |
- Ціна: 3 045 ₴






