
Стабілізатор напруги Luxeon AVR-500VA WHITE
- Немає в наявності
- Код: 71250
1 149 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Стабілізатор Luxeon AVR-500VA білий
Стабілізатори напруги Luxeon AVR-500 VA призначені для забезпечення якісного електроживлення та захисту різного обладнання від підвищеної та зниженої напруги, а також для захисту від різного роду перешкод, різких стрибків напруги, перевантажень та коротких замикань.
Стабілізатори Luxeon AVR – це моделі релейного типу, що мають широкий діапазон вхідної напруги, високу точність підтримки вихідної напруги. Ці стабілізатори не вносять спотворень у зовнішню мережу та надійно працюють за будь-яких змін навантаження.
Релейні стабілізатори забезпечують ефективний захист від перевантаження, короткого замикання та імпульсних перешкод, мають вбудований тепловий захист. Вони найбільше підходять для використання в мережах з різкими стрибками напруги.
Переваги Luxeon AVR-500VA :
- Автоматичний регулятор напруги
- Захисне відключення навантаження при перевищенні вихідної напруги понад 250 В
- Захист від високовольтних імпульсів
- Захист від перегріву
- Захист від навантаження
- Запобіжник-автомат
- Просте підключення
- Квадратний трансформатор
- Компактний дизайн
- Залізний корпус чорного кольору
- Автоматичний відсікач напруги
- Вбудований мережевий фільтр перешкод
Основні параметри Luxeon AVR-500VA білий
- Потужність 500 Вт
- Потужність при зниженій напрузі 350 Вт
- Тип стабілізації - релейний
- кількість ступенів 6
- Робочий діапазон вхідної напруги 140 - 260 Вт
- Напруга на виході (синусоїди) 220 + - 6,8%.
- Допустима напруга на вході 120 - 275 Вт
- Час затримки включення 6 - 120 сек.
- Розміри пристрою (ВхШхГ), мм 160 х 115 х 235
- Вага 2.8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
- Ціна: 1 149 ₴

