Передплата 15%

Холодильник Ardesto DFM-50X
- Готово до відправки
- Код: 82684
4 499 ₴
3 899 ₴
-13%
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник Ardesto DFM-50X
Компактний однокамерний холодильник кольору нержавіючої сталі готельного формату для невеликих приміщень. Клас енергозбереження – А+. Управління холодильником – механічне. Також передбачено можливість перенавішування дверей.
Продумана конструкціяМодель DFM-50X із загальним об'ємом 43 літри має невелику вбудовану морозильну камеру на 7 літрів. Внутрішній простір холодильника поділено на два відсіки, а на дверцятах передбачено дві полиці для різних баночок та напоїв.
Компактні розміриВисота холодильника – всього 49 см, а вага складає 13. 7 кг, тому Ardesto DFM-50X ідеально впишеться у невеликому поміщенні, наприклад, у номері готелю, кафе чи літній кухні.
Основні параметри Ardesto DFM-50X:
- Загальний об'єм холодильника 45 л
- Тип холодильника Однокамерний
- Корисний об'єм холодильної камери 43 л
- Спосіб встановлення Відокремлення (соло)
- Клас енергоспоживання A+
- Система розморожування Без No Frost
- Система розморожування холодильної камери Статична (крапельна)
- Тип компресора Звичайний
- Тип управління Механічне
- Кількість компресорів 1
- Особливості Без морозильної камери
- Дисплей Без дисплею
- Річні витрати електроенергії 106 кВт
- Кліматичний клас N-ST (від +16 до +38 C)
- Холодоагент R600a
- Рівень шуму 42 дБ
- Холодильник:
- Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) Металеві грати 1 шт
- Дверні кошики 2 шт
- Полиця для пляшок Біля дверей
- Технічні характеристики:
- Колір Нержавіюча сталь
- Габарити (ВхШхГ) 49.2 х 47.2 х 45 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 51 х 51 х 46 см
- Вага 13.7 кг
- Вага в упаковці 14.35 кг
- Комплектація:
- Холодильник
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Особливості Перевішування дверей
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Швейцарія
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Ardesto |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 45 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 1 |
| Зона свіжості | Ні |
| Винна камера | Ні |
| Міні-бар | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Енергоспоживання | 106 кВт/год |
| Режим "Відпустка" | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Подача холодної води | Ні |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 13.7 кг |
- Ціна: 3 899 ₴









