
Плитка Liberton LIC-2054
- Немає в наявності
- Код: 82879
1 599 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна плита індукційна Liberton LIC-2054
Настільна індукційна плита Liberton LIC-2054 оснащена однією конфоркою потужністю 2000 Вт і керується сенсорними датчиками. Модель має дисплей та функцію автовизначення наявності посуду на нагрівальній поверхні. Індукційна плита відмінно підходить для заощадження енергії та часу приготування. Він нагріває лише основу кухонного начиння та тільки зону, де використовується. Завдяки своїм спеціальним функціям можна вибрати процес приготування та температуру, натиснувши лише одну кнопку. Ви хочете кип'ятити воду, приготувати суп, приготувати рис, з'їсти гарячий горщик та багато іншого? Легко лише одна кнопка!
Основні параметри Liberton LIC-2054 :
- Програми, кількість: 2
- Кліір сріблястий
- Потужність: 2000 Вт
- Управління, тип: сенсорне
- Таймер
- Поверхня, тип: індукційна
- Зона нагріву: 1
- Робоча поверхня, матеріал: загартована склокераміка
- Рівні потужності, кількість: 8
- Діапазон температури: 80-240 °С
- Захист від перегріву
- Звуковий сигнал
- Автовідключення
- LED-дисплей
- Ном. напруга: 220-240 В
- Ном. частота: ~50/60 Гц
- Вага нетто, кг: 2.30 кг
- Вага брутто, кг: 2.50 кг
- Розмір: 29 х 4 х 37 см
- Розмір упаковки : 32.5 х 7.5 х 43.2 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 2.3 кг |
- Ціна: 1 599 ₴







