
Бутербродниця Ardesto SM-H100W
- Немає в наявності
- Код: 83772
499 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Бутербродниця Ardesto SM-h200W
Бутербродниця Ardesto SM-h200W - це надійний прилад для приготування смачних сендвічів вдома або в офісі. Завдяки споживаній потужності 700 Вт, вона швидко нагрівається і готує сендвічі за кілька хвилин.
Індикатор готовності дозволяє контролювати процес готування і забезпечує оптимальну температуру для створення ідеальної скоринки на вашому сендвічі.
Ardesto SM-h200W має антипригарне покриття поверхонь, що дозволяє готувати без застосування олії, зменшуючи кількість жиру у вашій їжі. Крім того, легке очищення забезпечує зручність в експлуатації.
Комплектація включає 2 пластини для сендвічів, що дозволяє готувати різноманітні сендвічі з різними начинками.
Хоча Ardesto SM-h200W не підходить для миття в посудомийній машині, вона легко очищається вручну. Якщо ви шукаєте ефективний і зручний прилад для готування сендвічів вдома, то бутербродниця Ardesto SM-h200W - це прекрасний вибір.
Основні характеристики Ardesto SM-h200W:
- Тип Бутербродниця
- Споживана потужність 700 Вт
- Можливість миття в посудомийній машині Ні
- Антипригарне покриття пластин, що дозволяє готувати без застосування олії
- Легке очищення
- 2 Пластини в комплекті Для сендвічів
- Функції Індикатор готовності
- Комплектація: Бутербродниця, Інструкція, Гарантійний талон
- Довжина кабелю, м 0.75
- Розміри (ШxВxГ), см 35 x 25.5 x 49
- Розміри упаковки (ШxВxГ), см 9 x 24 x 24
- Вага 1.3 кг
- Вага в упаковці 1.5 кг
- Об'єм упаковки, м3 0.0052
- Країна виробництва Китай
- Країна реєстації бренда Україна
- Гарантія 12 місяців
- Бренд Ardesto
- Колір виробника Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83772 |
| Тип пластин | , Бельгійські вафлі |
| Опції сендвічниці | , індикатор готовності їжі |
| Тип прибора | Бутербродниця |
| Потужність, Вт | , 700 |
| Кількість відділень | , 2/2 |
| Покриття робочої поверхні | , Антипригарне |
| Індикатор готовності | True |
| Антипригарне покриття форми | True |
- Ціна: 499 ₴







