
Праска Ardesto IR-B2235
- Готово до відправки
- Код: 83775
1 299 ₴
999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Праска Ardesto IR-B2235
Ardesto IR-B2235 - це високоефективна і зручна праска, яка допоможе Вам легко та швидко вирішувати будь-які завдання з прасуванням. Ця модель має потужність 2400 Вт та об'єм резервуара для води 450 мл.
Підошва праски виготовлена з кераміки, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та забезпечує максимальний результат при прасуванні.
Оснащення включає автоматичне відключення, протикраплинну систему, самоочищення від накипу, захист від перегрівання, регулювання подачі пари, обертання шнура на 360°, дрібнодисперсний зволожувач тканини, регулювання температури та автоматичну подачу пари.
Праска Ardesto IR-B2235 має широкий спектр режимів, які включають розбризкування (спрей), паровий удар (турбопара), горизонтальне та вертикальне відпарювання, сухе прасування та постійну подачу пари. Паровий удар складає 0.8 г/хв, а постійна подача пари - 32 г/хв.
Ця праска має регулятор температури та захист від перегрівання. Система Anti-Calc запобігає утворенню вапняного нальоту, що збільшує тривалість експлуатації праски. За допомогою функції вертикального та горизонтального відпарювання Ви зможете прасувати різні типи тканин. Також є розпилення води та захист від кальцинації.
Праска Ardesto IR-B2235 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійний та ефективний прилад для прасування. Вона забезпечить Вам швидке та якісне прасування без додаткових затрат.
Основні параметри Ardesto IR-B2235:
- Тип Праска з функцією пари
- Потужність 2400 Вт
- Ємність резервуара 450 мл
- Матеріал корпусу Пластик
- Підошва З керамічним покриттям
- Колір
- Чорний з золотистим
- Оснащення:
- автоматичне відключення, протикраплинна система, самоочищення від накипу
- захист від перегрівання, регулювання подачі пари, обертання шнура на 360°
- дрібнодисперсний зволожувач тканини, регулювання температури, автоматична подача пари
- Режими:
- розбризкування (спрей), паровий удар (турбопара)
- горизонтальне відпарювання, вертикальне відпарювання
- сухе прасування, постійна пара, паровий удар 0.8 г/хв
- Постійна подача пари 32 г/хв
- Додаткові характеристики:
- Регулятор температури, Захист від перегрівання
- Система Anti-Calc запобігає утворенню вапняного нальоту
- Вертикальне та горизонтальне відпарювання
- Розпилення води, Паровий удар, Захист від кальцинації
- 43 перфорованих отвори у підошві
- Живлення 220 В
- Довжина кабелю 1.9 м
- Комплектація Праска, Мірний стакан, Інструкція
- Розмір (ВхШхГ) 13 х 30 х 11 см
- Розмір в ураковці (ВхШхГ) 14 х 31 х 13 см
- Вага 1.3 кг
- Вага в упаковці 1.5 кг
- Країна виробник Китай
- Країна реєстраціі бренду Україна
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 32 г/хв |
| Паровий удар | 0.8 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Паровий носик | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.45 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Наявність дисплея | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 1.3 кг |
- Ціна: 999 ₴









