
Плита комбінована Ardesto FSCF-C604W
- Немає в наявності
- Код: 83806
11 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Плита комбінована Ardesto FSCF-C604W
Варильна поверхня:
Корпус плити ARDESTO Elegance FSCF-C604W класичного білого кольору. Пристрій має чотири круглі конфорки різної потужності, які забезпечують рівномірне прогрівання, а отже, і гарний смак готових страв. Конфорки вкриті міцними чавунними решітками. Безпечне використання пристрою можливе завдяки функції газ-контроль, що унеможливлює користування в разі зникнення полум’я. Механічний таймер дає змогу задавати точний час готування й за допомогою звуку сповіщає про закінчення відліку. За потреби можна під’єднати до газового балона на дачі чи в будинку. Виробник рекомендує використовувати вибухобезпечні композитні балони Hexagon Ragasko.
Духова шафа:
Електрична духовка плити ARDESTO Elegance FSCF-C604W належить до класу енергоефективності B. Об’єм духової шафи – 72 л. Внутрішня поверхня емальована – нескладна в догляді, практична та стійка до високої температури. Наявне підсвічування спрощує спостереження за процесом приготування смаколиків. У нижньому відкидному відділенні зручно зберігати посуд і кухонне начиння. Дверцята мають подвійне скло, що унеможливлює опіки.
Основні параметри Ardesto FSCF-C604W:
- Тип Комбінована
- Газ-контроль Поверхні
- Технічні характеристики й особливості:
- Сила струму 10 А
- Клас захисту I
- Потужність 2225 Вт
- Комплектація:
- Комбінована плита
- Cтандартне деко
- Решітка
- Форсунки для скрапленого газу (LPG)
- Iнструкція + гарантійний талон
- Клас енергоспоживання B
- Можливість під'єднання до мережі 220 В
- Можливість підключення до балонного газу З можливістю під'єднання
- Наявність кабеля живлення Комплектуються з товаром
- Наявність вилки Комплектуються з товаром
- Форсунки для балонного газу Комплектуються з товаром
- Енергоспоживання 0.72 кВт
- Ящик для посуду Відкидний
- Опис поверхні:
- Зони нагріву Газові
- Матеріал решіток поверхні Чавунні
- Електрозапалювання поверхні У ручці
- Кришка варильної поверхні Скляна
- Опис духовки:
- Тип духовки Електрична
- Об'єм духовки 72 л
- Функції духовки:
- З підсвіткою
- З таймером
- З індикатором нагрівання
- Приготування на кількох рівнях одночасно
- Гриль Без гриля
- Кількість скла у дверцятах духовки 2
- Тип очищення Каталітична
- Тип напрямних Знімні (дротові)
- Внутрішнє покриття Емаль легкого очищення
- Кількість рівнів напрямних 5
- Режими приготування:
- Верхнє нагрівання
- Нижнє нагрівання
- Верхнє + нижнє нагрівання
Особливості духовки:
- Знімне скло
- Кількість режимів приготування 3
- Габарити, вага, колір
- Колір Білий
- Габарити (ВхШхГ) 89.1 x 59.7 x 61.9 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 85.2 x 64.5 x 67.3 см
- Вага 39.5 кг
- Вага в упаковці 41.8 кг
- Країна-виробник товару Туреччина
- Країна реєстрації бренду Швейцарія
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 72 л |
| Гриль | Ні |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2225 Вт |
| Клас енергоспоживання | B |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Кришка | скляна |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 891 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 619 мм |
| Вага | 39.5 кг |
- Ціна: 11 999 ₴









