
Блендер Ardesto HBK-740W
- Немає в наявності
- Код: 83824
699 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Блендер Ardesto HBK-740W
Блендер Ardesto HBK-740W - це надійний ручний блендер з потужністю 500 Вт, який стане незамінним помічником у приготуванні різноманітних страв і напоїв. Блендер оснащений скляною чашею об'ємом 700 мл, що дозволяє змішувати та перемелювати продукти у великих обсягах.
Крім того, блендер має 2 режими швидкості для оптимального перемішування і змішування продуктів. Керування пристроєм механічне, що дозволяє легко регулювати його роботу.
Однією з головних особливостей цього блендера є захист двигуна від перегрівання, що забезпечує безпечну та довготривалу роботу пристрою. Блендер поставляється в комплекті з мірним стаканом для зручності використання. Матеріал ніжки блендера - метал. Колір блендера - білий.
Загалом, блендер Ardesto HBK-740W - це високоякісний і зручний пристрій для приготування різноманітних страв та напоїв вдома, який стане незамінним помічником у кулінарній справі.
Основні параметри Ardesto HBK-740W:
- Потужність, Вт 500
- Місткість склянки 700 мл
- Тип Занурювальний
- Особливості: Захист двигуна від перегрівання
- Кількість швидкостей 2
- Колір Білий
- Керування Механічне
- Матеріал ніжки блендера Метал
- Габарити (ВхШхГ) 38 x 6.4 х 6.4 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 18 х 25 х 12 см
- Вага 0.59 кг
- Вага в упаковці 1 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Комплектація:
- Блендер
- Мірний стакан
- Гарантійний талон
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 700 мл |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83824 |
| Матеріал ножки | Нерж.сталь |
| Потужність, Вт | 500 |
- Ціна: 699 ₴







