
Витяжка Ventolux GARDA 60 MX (700) SLIM
- Немає в наявності
- Код: 81111
3 287 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка GARDA 60 MX (700) SLIM
Все ще в пошуках надійної витяжки? Тоді телескопічна витяжка GARDA 60 MX (700) SLIM буде найкращим рішенням. Вона дозволить встановити в кухні ще одну кухонну підвісну шафу, в яку компактно монтується замість днища.
Витяжка для кухні GARDA 60 MX (700) SLIM універсальна у використанні, адже виготовлена повністю з нержавіючої сталі - класичний колір. При цьому потрібно розуміти, що видимою буде лише нижня частина техніки та передня панель. Крім елементів з нерж. сталі, видимими також будуть фільтр-сітки з алюмінію.
Керувати витяжкою гранично просто, адже вона оснащена регуляторами. Ці перемикачі розташовані безпосередньо за висувною панеллю. Вам потрібно буде один раз встановити їх у відповідне положення, і в подальшому витяжка буде починати роботу з цими параметрами відразу ж після витягування панелі.
Основні переваги витяжки телескопа GARDA 60 MX (700) SLIM від українського бренду Ventolux:
- Модель GARDA 60 MX (700) SLIM призначена для врізки в кухонні меблі з шириною фасаду 60 см.
- Витяжка обладнана 3-швидкісним двигуном, його гранична продуктивність - 700 метрів кубічних за годину.
- Корпус і висувна частина виготовлені з нержавіючої сталі, колір також нержавіюча сталь.
- Режим очищення повітря в цій моделі - відведення та рециркуляція.
- Для управління витяжкою за висувною панеллю встановлені механічні перемикачі, які запам'ятовують раніше обрані параметри.
- Витяжка телескопічна обладнана великою галогенною лампою на 28 Вт, тому служить, як додаткове джерело світла в робочій зоні.
- Зворотний клапан, кріплення та два алюмінієвих фільтри поставляються в комплекті.
Основні параметри GARDA 60 MX (700) SLIM:
- Тип Телескопічна
- Режим роботи Відведення повітря
- Колір Нержавіюча сталь
- Ширина 60 см
- Діаметр повітропроводу 12 см
- Кількість/потужність моторів 1 х 125 Вт
- Кількість швидкостей 3
- Тип освітлення Галогенна лампа 28 Вт
- Тип фільтра Жироуловлювальний фільтр
- Комплект постачання:
- Витяжка
- Гарантійний талон
- Інструкція
- Зворотний клапан
- Габарити (ВхШхГ) 17.6 х 60 х 30.5-42 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 24 х 64 х 36 см
- Вага 5.7 кг
- Вага в упаковці 6.45 кг
- Рівень шуму 63 дБ
- Продуктивність 700 куб.м/год
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Країна-виробник товару Туреччина
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 28 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 176 мм |
| Максимальна висота | 176 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Вага | 5.7 кг |
- Ціна: 3 287 ₴








