
Витяжка Ventolux PARMA 60 BR (600)
- Немає в наявності
- Код: 81457
2 975 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка PARMA 60 BR (600)
Компактна, недорога, надійна і, звичайно ж, ефективна - класична витяжка для кухні PARMA 60 BR (600). Модель не відрізняється багатим функціоналом, але має першу ціну в своєму сегменті, а також всі необхідні параметри для ефективного очищення повітря в кухні.
Витяжка оснащена мотором на 3 швидкості. Його максимальна продуктивність - 600 м.куб, що дозволяє використовувати цю модель в кухнях розміром - 8-10 м2. Ширина PARMA 60 BR (600) становить 60 см, як і більшості іншої кухонної великої техніки. У підсумку, витяжка ефективно працює в парі з поверхнею, ширина якої також становить 60 см або менше.
Купити витяжку кухонну PARMA 60 BR (600) відмінна ідея, завдяки таким параметрам:
- Монтується до стінки або під підвісну тумбочку.
- Традиційна кухонні меблі в основному йде в коричневих відтінках, як і витяжка PARMA 60 BR (600).
- Продуктивність двигуна на максимальній швидкості - 600 м3/год.
- Ширина, як у більшості варильних поверхонь та електродуховок - 60 см.
- Управління витяжкою здійснюється кнопками, вони розташовані в передній частині техніки.
- LED смуга на 2 Вт відмінно освітлює зону під витяжкою.
- Режим роботи на вибір - з вугільними фільтрами або відведення.
- Комплектація: алюмінієвий фільтр і кріпильний набір
- Витяжка відмінно підійде для клієнтів, у яких пріоритет виключно на чисте повітря за прийнятну ціну, а не багатий функціонал і супер стильний дизайн.
Основні параметри Ventolux PARMA 60 BR (600):
- Тип Пласка
- Режим роботи Відведення повітря/Рециркуляція
- Діаметр повітропроводу 12 см
- Колір Коричневий
- Кількість/потужність моторів 1 х 216 Вт
- Кількість швидкостей 3
- Ширина 60 см
- Тип освітлення LED 1 х 2 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий
- Тип монтажу Пристінний
- Комплект постачання:
- Монтажний комплект
- Інструкція
- Довжина шнура 135 см
- Зворотний клапан
- Габарити (ВхШхГ) 13 х 60 х 47 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 20 х 60 х 60 см
- Вага 7.4 кг
- Вага в упаковці 8.2 кг
- Рівень шуму 49.9 дБ
- Продуктивність 600 куб.м/год
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Країна-виробник товару Туреччина
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 600 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Таймер | Ні |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 130 мм |
| Максимальна висота | 130 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 7.4 кг |
- Ціна: 2 975 ₴








