
Духова шафа Ventolux LAS VEGAS 6 TC (BK)
- Немає в наявності
- Код: 83848
11 420 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Духова шафа Ventolux LAS VEGAS 6 TC (BK)»
Духова шафа LAS VEGAS 6 TC (BK)
Купити духовку LAS VEGAS 6 TC (BK) - це вірне рішення, якщо Ви цінитель сучасної, надійної та багатофункціональної техніки. У цієї моделі класичний чорний колір, достатній об’єм камери 62 л, зручне керування та легкий догляд завдяки поєднанню скляного фасаду ззовні та емалі легкого очищення всередині духової шафи.
Вбудована духова шафа LAS VEGAS 6 TC (BK) - електрична духовка з необхідним набором програм і сучасним дизайном!
Фасад цієї моделі виготовлений з міцного скла в чорному, можна сказати, універсальному кольорі. А значить, ця модель гармонічно підійде майже для будь-якого інтер’єру. При цьому дизайн доповнений утоплюваними ручками управління і стильним сенсором управлінням з lcd-дисплеєм (підсвітка біла). Як і інші духові шафи торгової марки Ventolux, духовка LAS VEGAS 6 TC (BK) оснащена тангенціальною системою вентиляції.
Дверцята обладнана подвійним міцним склом, яке відмінно затримує теплоту. Але торкатися не захищеної рукою до скла під час приготування їжі може бути небезпечно, тому ми не рекомендуємо це робити. Також скло легко демонтуються для профілактичного очищення, для цього не потрібно ніяких спеціальних навичок та інструментів, потрібно всього лише потягнути на себе засувки зверху скляної частини дверці.
Ключові переваги духової шафи LAS VEGAS 6 TC (BK) :
- Фасад виконаний зі скла чорного кольору.
- Ширина фасаду 60 см, тому духова шафа призначений для установки в ніші з ідентичною шириною.
- Клас енергоспоживання - А.
- Корисний об'єм електродуховки -62літрів.
- Для комфортного приготування їжі є 6 програм.
- Управління здійснюється комбінованим способом - поворотні ручки і сенсорні кнопки. Також обрана інформація дублюється на lcd-екрані.
- Внутрішня частина духовки проста в догляді, адже покрита емаллю легкого очищення. За фасадом доглядати також вельми просто - достатньо регулярно протирати його губкою в мильному розчині.
- Бічні хромовані тримачі надійно утримують деко, також дозволяють зафіксувати його в полупозиціі для перевірки готовності страви не дістаючи його з духовки. Вони легко знімаються для очищення.
- Гарантія - 3 роки.
Основні параметри духової шафи LAS VEGAS 6 TC (BK) :
- Тип 6-ти програмні
- Ширина, см 60
- Матеріал скло
- Серія духовки LAS VEGAS
- Колір чорний
- Об'єм, л 62
- Тип ручок керування утоплювані ручки
- Програматор сенсор на склі, цифровий LCD дисплей
- Скла в дверці, к-ть 2
- Макс. температура, °С 250
- Макс. потужність, Вт 2163
- Енергоcпоживання А
- Тангенціальна система вентиляції
- Система очистки емаль легкої очистки
- Програм, к-ть 6:
- розморожування,
- верхній і нижній нагрівальний елементи + вентилятор,
- верхній і нижній нагрівальний елементи,
- верхній нагрівальний елемент,
- нижній нагрівальний елемент,
- верхній гриль
- Бокові хромовані тримачі
- Решітка-гриль
- Деко
- Живлення, В 220
- Автовідключення
- Особливості:
- утоплювані ручки управління,
- тангенціальна система вентиляції,
- внутрішнє скло LOW-E
- Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 58.5 x 55.8 x 45 см
- Габарити (ВхШхГ) 57.5 х 59.5 х 57 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 62.5 х 70 х 68 см
- Вага, кг 27
- Вага в упаковці, кг 29
- Код УКТ ЗЕД 8516.60.80.00
- Гарантія 36 місяців
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні, Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 62 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Приготування на пару | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2163 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Секція для посуду | Ні |
| Вертел | Ні |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 27 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 585 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 558 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 450 мм |
- Ціна: 11 420 ₴










