
Витяжка Ventolux FIORE 50 BK (750) PB
- Немає в наявності
- Код: 79911
5 691 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка FIORE 50 BK (750) PB
Мода на компактні пристрої впевненими кроками добирається і до кухонної побутової техніки. Тому ТМ Ventolux запустила лінійку компактної техніки SMART LINE 45, частина якої є похила витяжка FIORE 50 BK (750) PB. Ширина цієї моделі 50 см дозволяє заощадити кухонний простір, але при цьому ефективність відведення кіптяви та забрудненого повітря залишається такою ж високою, як і у аналогів на 60 см.
Компактна витяжка FIORE 50 BK (750) PB: стильне та сучасне рішення для невеликих кухонь!
Чорний - це саме той колір, який в кухонній побутовій техніці завжди буде цінуватися дуже високо. Адже за рахунок нього витяжка FIORE 50 BK (750) PB виглядає одночасно стильно, сучасно та ніжно. Витяжка також оснащена мотором на 750 м.куб і надійним кнопковим управлінням. Кнопки розташовані у верхній частині витяжки над люком, тому кіптява не забиває їх основу.
Переваги витяжки на кухню FIORE 50 BK (750) PB з серії SMART LINE 45:
- Компактні розміри - ширина 50 сантиметрів.
- Сучасний і дуже стильний дизайн за рахунок чорного скла.
- 3-швидкісний мотор з максимальною продуктивністю 750 м.куб.
- Управління кнопкове, розташоване зверху витяжки.
- Знизу витяжки встановлені економічні led-лампочки для освітлення робочої зони.
- Робочий режим очищення - відведення.
Основні параметри FIORE 50 BK (750) PB:
- Тип Декоративна
- Режим роботи Відведення повітря/Рециркуляція
- Діаметр повітропроводу 12 см
- Колір Чорне скло
- Кількість/потужність моторів 1х120 Вт
- Кількість швидкостей 3
- Ширина 49.7 см
- Тип освітлення LED лампи: 2х1 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий (жировий)
- Тип монтажу Пристінний
- Комплект постачання:
- Витяжка
- Монтажний комплект
- Зворотний клапан
- Перехідник 15/12 см
- Інструкція
- Рівень шуму 66 дБ
- Продуктивність 750 куб.м/год
- Матеріал декору Скло
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Габарити (ВхШхГ) 77.5 х 49.7 х 32.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 65 х 44 х 36 см
- Вага 10.21 кг
- Вага в упаковці 11.21 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 750 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 500 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 775 мм |
| Максимальна висота | 500 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 10.3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 79911 |
| Ширина вбудовування (см) | 49,7 |
| Матеріал витяжки | , Емальована сталь, Скло |
| Потужність (м³/год) | , 750 |
| Освітлення (Вт) | , 2Х1 Вт LED |
| Комплектація витяжки | , Зворотній клапан |
| Опції витяжки | , LED-лампі |
| Режим роботи витяжки | , Відвід, Рециркуляція |
| Фільтр витяжки | , Алюмінієвий |
| Колір | , Чорне скло |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Керування | , Кнопочне |
- Ціна: 5 691 ₴






