
Витяжка Ventolux GARDA 60 BK (500) LED
- Готово до відправки
- Код: 83887
2 291 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Витяжка GARDA 60 BK (500) LED
Власники невеликих квартир і сім'ї, які не мають великих вимог до дизайну, однозначно оцінять витяжку телескопічну для кухні GARDA 60 BK (500) LED. Особливий тип установки цієї моделі (в низ шафки) дозволяє встановити на кухні спеціальну шафу, що абсолютно неможливо в разі використання наклонних, камінних, т-подібних і інших витяжок пристінного типу.
Модель GARDA 60 BK (500) LED - витяжка, яка забезпечить чисте повітря у Вашому домі!
Передня панель, яка висувається для початку роботи, виготовлена чорному кольорі , тому прекрасно поєднується з мийкою, духовкою, плитою і іншими елементами кухні з нержавіючої сталі. Також витяжка обладнана потужним мотором на 500 м3/год, тому її можуть використовувати навіть в кухнях студіях.
Переваги GARDA 60 BK (500) LED:
- Ви можете встановити додаткову кухонну шафку, адже витяжка монтується безпосередньо в неї.
- Велика потужність (500 м.куб) дозволяє використовувати цю модель в середніх, великих приміщеннях і кухнях-студіях.
- Передня панель виготовлена в чорному кольорі.
- Управління представлено перемикачами, вони розташовані за висувною панеллю. Встановіть їх один раз в потрібне положення і при кожному наступному висуненні витяжка буде працювати в раніше обраних параметрах.
- Ширина 60 см - ідентична у більшості шафок, духовок, поверхонь, посудомийок і мікрохвильових печей.
- Освітлення вмонтовано в нижню частину витяжки ближче до стіни (2 ЛЕД-лампи по 1 Вт), тому робоча зона буде додатково освітлена.
- Робочий метод очищення повітря - викид за межі кухні.
Витяжка поставляється з уже встановленими жировловлюючими сітками (2 шт), зворотним клапаном, кріпленнями, а також всією необхідною документацією. Гарантійний талон та інструкція також вкладені в коробці.
Основні параметри Ventolux GARDA 60 BK (500) LED:
- Тип Телескопічна
- Режим роботи Відведення повітря
- Діаметр повітропроводу 14.8-16.5 см
- Колір Чорний
- Кількість швидкостей 2
- Ширина 59.7 см
- Тип освітлення LED 2 х 1 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий
- Комплект постачання:
- Монтажний комплект
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Зворотний клапан
- Габарити (ВхШхГ) 25.8 х 59.7 х 30 - 46.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 32.5 х 65 х 36 см
- Вага 9 кг
- Вага в упаковці 11 кг
- Рівень шуму 51.7 дБ
- Продуктивність 500 куб.м/год
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 500 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Рівень шуму | 51.7 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 258 мм |
| Максимальна висота | 258 мм |
| Глибина | 597 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83887 |
| Ширина вбудовування (см) | 60 |
| Матеріал витяжки | Емальована сталь |
| Потужність (м³/год) | 500 |
| Освітлення (Вт) | 2Х1 Вт LED |
| Комплектація витяжки | Зворотній клапан |
| Опції витяжки | Телескопічна, LED-лампи |
| Режим роботи витяжки | Відвід |
| Фільтр витяжки | Алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 шт |
| Керування | Кнопочне |
- Ціна: 2 291 ₴







