
Телевізор Sumato 32HT01
- Немає в наявності
- Код: 83011
4 799 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Телевізор Sumato 32HT01
Sumato 32HT01 - стильний та неймовірно барвистий телевізор, зосередить усю увагу на перегляді. Розроблений на базі технології HD Ready, він вразить оптимальною передачею кольору і реалістичним промальовуванням динамічних сюжетів. Тепер усі Ваші фільми, спортивні трансляції та ТБ-шоу перенесуть Вас у світ барвистого контенту. Все це втілилося у бездоганній естетиці брендового дизайну.
Витончений LED-телевізор тепер оснащений надвузькими екранними рамками, які візуально розширять область перегляду, зробивши зображення безмежним. Оснащений вбудованим USB-інтерфейсом дозволить відтворювати цифровий контент всього в кілька простих кліків. Мультисистемний DVB-тюнер у свою чергу відкриє широкий доступ до найбагатшої колекції цифрових та аналогових ТВ-трансляцій.
Підсилить враження від перегляду кришталево чистий звук із ефектом повного занурення. Оцініть глибоке відтворення низьких частот та бездоганну чіткість голосу, які забезпечать неймовірну реалістичність аудіоефектів та діалогів у фільмах.
Основні параметри Sumato 32HT01 :
- Бренд: Sumato
- Тип телевізора: LED
- Діагональ: 32
- Роздільна здатність: HD (1366 х 768)
- Покриття екрану: глянсове
- Частота з кадрів: 60 Гц
- Кут огляду по вертикалі: 178°
- Кут огляду по горизонталі: 178°
- Управління: стандартний пульт ДК
- Тип тюнера:
- аналоговий,
- DVB-C,
- DVB-T,
- DVB-T2
- Роз'єми:
- компонентний 1 шт,
- USB 2 шт,
- HDMI 3 шт,
- Роз'єм 3.5 мм
- Сумарна потужність динаміків: 16
- Кількість динаміків: 2 шт
- Кріплення на стіну VESA: 200 х 100 мм
- Розташування ніжок: бічне
- Комплектація:
- Телевізор
- Підставка
- Шнур живлення
- Пульт ДК
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Габарити без ніжок (ВхШхГ): 33.5 х 55.1 х 6.3 см
- Габарити з ніжкою (ВхШхГ): 39 х 55.1 х 18.3 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 35 х 57 х 8 см
- Вага без підставки 2.3 кг
- Вага з підставкою 2.42 кг
- Вага в упаковці 3 кг
- Колір корпусу: чорний
- Країна-виробник Китай
- Країна реєстраціі бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sumato |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-S |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Вихід на навушники | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 22.5 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
| Вага | 3.75 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83011 |
| Глибина (см) | 8.5 |
| Розмір кріплення | , VESA 200x100 |
| Ширина (см) | , 73 |
| Висота (см) | 43.4 |
| Діагональ | , 32" |
| ТВ-тюнер | , DVB-C, DVB-T2 |
| Тип матриці | , TN |
| Роздільна здатність екрана | , HD |
- Ціна: 4 799 ₴







