
Холодильник Midea MDRT294FGF28
- Немає в наявності
- Код: 83954
10 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Холодильник Midea MDRT294FGF28
Доступний варіант
Сучасний холодильник Midea MDRT294FGF28 призначений для раціональних покупців. Якщо вам не важливі останні досягнення техніки, а дизайн у Вашому приміщенні підпорядковується функціональності, то такий варіант безумовно заслуговує вашої уваги. По-перше, перевірений виробник, з якістю продукції у якого ніколи не було проблем. По-друге, відмінна ціна. Адже при такій вартості конкурентів дійсно не так багато. По-третє, цілком зручний формат і досить просторий внутрішній обсяг. Якщо вам потрібен простий і надійний холодильник з базовим набором функцій, то він перед вами!
Класичний формат
Холодильник Midea MDRT294FGF28 обладнаний двома камерами. При цьому морозильна розташовується у верхній частині. І хоча останнім часом більшість моделей мають нижній морозильник, насправді для сучасного компресора не такий принциповий цей момент. Ефективність роботи буде висока в будь-якому випадку. А при невеликому розмірі верхнє розташування морозильного відсіку дасть вам більш зручну конфігурацію внутрішнього простору.
Зручний і компактний
Висота корпусу холодильника Midea MDRT294FGF28 всього лише трохи більше 140 сантиметрів. При таких габаритах отримати 210 літрів загального обсягу - це дуже здорово! Тим більше, що за рахунок грамотної внутрішньої організації ви зможете по максимуму використовувати весь той простір, який у вас є. Скляні полиці можна легко переставляти по висоті на потрібний рівень. При цьому самі по собі полички з міцного загартованого скла доповнені захисними пластиковими накладами, які додатково грають роль бар'єра для пролитої рідини. Просторий відсік для овочів і фруктів розташований внизу. А на поверхні дверей є зручні пластикові кошики для пляшок, місткостей і упаковок невеликого розміру.
Основні параметри Midea MDRT294FGF28:
- Загальний об'єм холодильника 210 л
- Тип холодильника Двокамерний
- Корисний об'єм холодильної камери 168 л
- Клас енергоспоживання A+
- Система розморожування No Frost (Frost Free) Без No Frost
- Корисний об'єм морозильної камери 42 л
- Спосіб встановлення Відокремлений (соло)
- Система розморожування холодильної камери Статична (крапельна)
- Тип компресора Звичайний
- Система розморожування морозильної камери Статична
- Тип керування Механічне
- Кількість компресорів 1
- Розташування морозильної камери Верхнє
- Дисплей Без дисплею
- Річні витрати електроенергії 219 кВт
- Кліматичний клас N-ST (від +16 до + 38 C)
- Холодоагент R600a
- Рівень шуму 40 дБ
- Особливості :
- Регульовані ніжки
- LED підсвітка
- Скляні полиці з металевою рамкою 3 шт
- Перевішування дверей
- Дверні кошики 3 шт
- Контейнер для овочів 1 шт
- Полиця для пляшок Підвісна
- Кількість секцій у морозильній камері 2
- Потужність заморожування 2 кг/24 год
- Автономне збереження холоду в морозильній камері 15 год
- Колір Чорний
- Габарити (ВхШхГ) 143 х 55 х 55 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 144 х 58.5 х 58.5 см
- Вага 38.5 кг
- Вага в упаковці 44 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Китай
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 210 л |
| Об'єм морозильної камери | 42 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 219 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 38.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 83954 |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Спосіб встановлення | Окремостояча (соло) |
| Вага (кг) | 38.5 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Назва модифікації | Холодильник Midea MDRT294FGF28 |
| Назва | Холодильник Midea MDRT294FGF28 |
| Ціна | 10499.00 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 143 х 55 х 55 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 144 х 58.5 х 58.5 см |
| Бренд | Midea |
| Вага в упаковці, кг | 44 |
| Постачальник | [не задан] |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розділ | Холодильники |
| Комплектація | Холодильник. Інструкція. Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Стара ціна | 11999.00 |
| «Оплата частинками» Приватбанку | Вимк |
| Валюта | UAH |
| Тип компресора | Звичайний |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Полки холодильної камери (матеріал/кіл-ть) | загартоване скло , 3 шт |
| Корисний об'єм холодильної камери, л | 168 |
| Корисний об'єм морозильної камери, л | 42 |
| Контейнер для овочів, шт | 1 |
| Загальний об'єм холодильника, л | 210 |
| Кількість секцій у морозильній камері, шт | 2 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Дверни кошики, шт. | 3 шт |
| Потужність заморожування, кг/24 ч | 2 |
| Річна витрата електроенергії, кВт*год | 219 кВт*рік |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері, ч | 15 г |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
- Ціна: 10 999 ₴





