
Витяжка Ventolux PUNTO 52 WH (900) PB PC
- Немає в наявності
- Код: 82986
4 181 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка PUNTO 52 WH (900) PB PC
Врізна витяжка PUNTO 52 WH (900) PB PC - ефективне рішення для невеликих, середніх та навіть великих кухонь, адже витяжка вбудовується в шафку та не займає багато місця. Ця модель попри хороші параметри має доступну ціну. Ширина моделі всього 52 см, а після монтування видимим залишиться лише низ техніки, який пофарбований в білий колір.
Вбудована витяжка PUNTO 52 WH (900) PB PC – надійна, ефективна техніка та за доступною ціною!
Процес врізання техніки замість днища шафки дозволяє встановити на кухні на одну підвісну тумбочку більше, чим при використанні витяжок, які встановлюються на стіні. Тому, ви отримуєте потужну витяжку PUNTO 52 WH (900) PB PC та ще одну шафку. Саме це є раціональне рішення для кухонь всіх розмірів.
Особливості вбудованої витяжки PUNTO 52 WH (900) PB PC від Ventolux:
- Ширина техніки всього лише 52 см.
- Корпус і низ витяжки білого кольору.
- Максимальна продуктивність техніки 950 м.куб на 3 швидкості.
- Управління - надійні та довговічні кнопки механічного типу.
- Освітлення сучасне, економічне (2х2 Вт LED) і має ефективне розташування - збоку від управління. Як результат, витяжка більш широко висвітлює зону під нею.
- Зворотний клапан, монтажні пристосування, документація і фільтр з алюмінію поставляються в комплекті.
- Гарантія - 3 роки.
Основні параметри PUNTO 52 WH (900) PB PC:
- Тип монтажу Вбудовані у шафу
- Тип вбудовані
- Рекомендована площа приміщення, кв.м 15
- Ширина, см 52
- Матеріал емальована сталь
- Потужність, м3/год 900
- Максимальний рівень шуму, дБ 64
- Серія витяжки PUNTO
- Тип керування Кнопкове
- Двигун, шт 1 потужнітю 130 Вт
- Колір білий
- К-сть швидкостей 3
- Керування кнопкове
- Режим роботи Відведення повітря/рециркуляція
- Освітлення 2х2 Вт LED
- Фільтр алюмінієвий
- Наявність короба немає
- У комплекті зворотній клапан
- Живлення, В 220
- Оснащення Зі зворотним клапаном
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Комплект постачання:
- Витяжка
- Зворотній клапан
- Монтажний комплект
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Вага, кг 4.5
- Вага в упаковці, кг 5.6
- Розміри упаковки (ВхШхГ), см 58 х 34 х 25
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 900 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 4 181 ₴








