
Стабілізатор напруги Luxeon LDR-3000
- Немає в наявності
- Код: 48163
3 900 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Стабілізатор Luxeon LDR-3000
Стабілізатори напруги серій LDR оснащені найновіші контролером. Завдяки цьому, в них сучасний інформативний дисплей, що відображає всі показники роботи пристрою і захищається навантаження поєднується з поліпшеним захистом від перевантаження і внутрішнім контролем роботи пристрою. Більш того, збільшено кількість ступенів до 8 і діапазон робочої напруги серії LDR розширено до меж 135-275В! Завдяки настільки широкому набору достоїнств цих стабілізаторів напруги вони завоювали заслужену популярність.
Стабілізатори напруги серії LDR забезпечує нормалізацію вхідної напруги в діапазоні від 135В до 270В до рівня, відповідного ГОСТ. Моделі серії LDR (релейного типу) забезпечують точність регулювання вихідної напруги в 220 В ± 6%. Діапазон потужностей стабілізаторів напруги серії LDR - від 500ВА до 3 кВА. Вони здатні захистити від коливань напруги як малі, так і великі побутові пристрої - телевізори, холодильники, кухонні комбайни, холодильники і пральні машини.
Стабілізатор Luxeon LDR-3000 є якісним і надійним однофазним стабілізатором напруги релейного типу з цифровим вольтметром вхідної та вихідної напруги. Має трансформатор малої потужності. Контроль вхідної напруги здійснюється мікропроцесором, завдяки чому стало можливе більш точне і стабільне напруги на виході. Даний стабілізатор оснащений набором різного типу захистів мета яких захистити вашу електромережу від стрибків напруги. При спрацьовуванні одного із захистів стабілізатор миттєво і самостійно відновить роботу. Компактні розміри і невелика вага дозволяють встановлювати стабілізатор в будь-який зручний для вас місце. Всі силові контакти зроблені з срібла, що запобігає залипання контактів і збільшує їх термін служби.
Область застосування : Релейний стабілізатор призначений для захисту електротехніки від короткого замикання і стрибків напруги в мережі, що значно подовжує термін її служби. Стабілізатор ідеально підійде для котла, комп'ютера або інших мало потужних приладів.
Особливості Luxeon LDR-3000:
- Автоматичний регулятор напруги
- LED дисплей з розширеними функціями
- Захист від підвищеної напруги
- Захист від високовольтних імпульсів
- Захист від перегріву
- Захист від перевантаження 120%
- Мікропроцесcорное управління
- Запобіжник-автомат
- Частота струму 50/60 Гц.
- Час затримки включення: 5 або 255 сек. (Встановлюється вручну користувачем)
- Тороїдальний трансформатор
- Євророзетка із заземленням
- Компактний дизайн
- Просте підключення
- Залізний корпус
- Автоматичний відсікач напруги
Основні параметри Luxeon LDR-3000:
- Номінальна потужність від 2400 до 3000 Вт
- Захист:
- від перегріву,
- від короткого замикання,
- від перевантаження,
- від підвищеної / зниженого напруги
- Кількість фаз однофазні
- Тип стабілізатора релейний
- Точність вихідної напруги (±) 6%
- Діапазон вхідної напруги 140-260В, 50Гц
- Номінальна потужність, Вт 3000 Вт
- Потужність при зниженій напрузі 2400 Вт
- Вага, кг 9.1
- Габаритні розміри 280 х 263 х 375 мм
- Вага в упаковці, кг 9.8
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 283 x 265 x 376 мм
- Країна виробник Китай
- Країна реєстраціїї бренду Україна
- Гарантія 24 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 220 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальний час стабілізації | 5 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 263 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Вага | 9.1 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 3 900 ₴









