
Телевізор Hilton 24SH1
- Немає в наявності
- Код: 84008
3 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Телевізор Hilton 24Sh2
HILTON 24Sh2 - стильний та неймовірно барвистий телевізор, зосередить усю увагу на перегляді. Розроблений на базі технології HD Ready, він вразить оптимальною передачею кольору і реалістичним промальовуванням динамічних сюжетів. Тепер усі Ваші фільми, спортивні трансляції та ТБ-шоу перенесуть Вас у світ барвистого контенту. Все це втілилося у бездоганній естетиці брендового дизайну.
Витончений LED-телевізор тепер оснащений надвузькими екранними рамками, які візуально розширять область перегляду, зробивши зображення безмежним. Оснащений вбудованим USB-інтерфейсом дозволить відтворювати цифровий контент всього в кілька простих кліків. Мультисистемний DVB-тюнер у свою чергу відкриє широкий доступ до найбагатшої колекції цифрових та аналогових ТВ-трансляцій. Підсилить враження від перегляду кришталево чистий звук із ефектом повного занурення. Оцініть глибоке відтворення низьких частот та бездоганну чіткість голосу, які забезпечать неймовірну реалістичність аудіоефектів та діалогів у фільмах.
Основні параметри Hilton 24Sh2 :
- Тип: телевізор LED
- Бренд: HILTON
- Тип телевізора: LED
- Діагональ: 24
- Роздільна здатність: HD (1366х768)
- Покриття екрану: глянсове
- Мультимедіа:
- Smart-TV
- Wi-Fi
- Операційна система: Android TV
- Версія ОС: Android 11.0
- Постійна пам'ять: 8 ГБ
- Оперативна Пам'ять: 1 ГБ
- Частотаєни кадрів: 60 Гц
- Кут огляду по вертикалі: 178°
- Кут огляду по горизонталі: 178°
- Управління: стандартний пульт ДК
- Тип тюнера: аналоговий, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
- Роз'єми: компонентний 1 шт, USB 2 шт, HDMI 3 шт, Роз'єм 3.5 мм
- Сумарна потужність динаміків: 16
- Кількість динаміків: 2 шт
- Кріплення на стіну VESA: 200 х 100 мм
- Розташування ніжок: бічне
- Комплектація:
- Телевізор
- Підставка
- Шнур живлення
- Пульт ДК
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Габарити з підставкою (ВхШхГ) 39.0 x 55.1 x 18.3 см
- Габарити без підставки (ВхШхГ) 33.5 x 55.1 x 6.3 см
- Вага з підставкою 2.42 кг
- Вага без підставки 2.3 кг
- Колір корпусу: чорний
- Країна-виробник Китай
- Країна пеєстраціі бренду Україна
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hilton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 551 мм |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Вага | 2.42 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84008 |
| ТВ-тюнер | Цифровий Т2, Цифровий кабельний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Назва модифікації | Телевізор Hilton 24SH1 |
| Назва | Телевізор Hilton 24SH1 |
| Ціна | 5499.00 |
| Бренд | Hilton |
| Додаткові характеристики | Android 11.0 |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
| Постачальник | [не задан] |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розділ | Телевізори |
| Кількість | 3 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 16 |
| Покриття екрану | Матове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1.0 ГБ |
| «Оплата частинками» Приватбанку | Вимк. |
| Природня частота оновлення (native) | 60 Гц |
| Валюта | UAH |
| Об'єм постійної пам'яті | 8.0 ГБ |
| Розширення | HD ready (1366 x 768) |
| Роз'єми | Компонентний 1 шт, USB 2 шт, HDMI 3 шт, Роз'єм 3.5 мм |
| VESA | 200 x 100 мм |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Наявність | В наявності |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк. |
| Способи управління | Пульт ДК |
| Габарити з підставкою | 39.0 x 55.1 x 18.3 см |
| Габарити без підставки | 33.5 x 55.1 x 6.3 см |
| Вага з підставкою | 2.42 кг |
- Ціна: 3 999 ₴









