
Холодильник Midea MDRB424FGF01I
- Немає в наявності
- Код: 84040
16 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Холодильник Midea MDRB424FGF01I
Представляємо вашій увазі холодильник Midea MDRB424FGF01I – ідеальний вибір для сучасної сім'ї, яка цінує комфорт, якість та ефективність.
Загальний об'єм цього двокамерного холодильника становить 295 літрів, з корисним об'ємом холодильної камери у розмірі 219 літрів. Ви будете вражені його вмісткістю та зручністю розташування полиць та кошиків, які дозволять організувати ваші продукти із максимальною легкістю.
Однією з ключових переваг цього холодильника є клас енергоспоживання A+, що дозволяє ефективно економити електроенергію, зберігаючи при цьому оптимальну прохолоду для зберігання продуктів. Система розморожування No Frost (Frost Free) в холодильному та морозильному відділеннях допоможе уникнути утворення льоду та підтримувати стабільну температуру усередині, забезпечуючи триваліше зберігання продуктів.
Морозильна камера має корисний об'єм 76 літрів та розташована у нижній частині холодильника, що забезпечує зручний доступ до заморожених продуктів. Цей холодильник обладнаний електронним керуванням та LED-дисплеєм, що дозволяє легко налаштовувати параметри і моніторити температуру.
Необхідність у ручному розморожуванні зникає завдяки системі No Frost в обох відділеннях, а це зберігає ваш час та зручність. Приховані горизонтальні ручки додають холодильнику сучасний дизайн та забезпечують плавні лінії.
Завдяки низькому рівню шуму – всього 40 децибел, цей холодильник є чудовим варіантом для будь-якого житлового приміщення. Також варто відзначити його надійний та звичайний компресор, який забезпечує стабільну роботу системи.
Запропонований холодильник Midea MDRB424FGF01I – це не просто побутова техніка, а надійний помічник у зберіганні продуктів з комфортом та стилем. Його функціональність, енергоефективність та сучасний дизайн роблять його ідеальним вибором для вашої кухні.
Основні параметри Midea MDRB424FGF01I:
- Загальний об'єм холодильника 295 л
- Корисний об'єм холодильної камери 219 л
- Тип холодильника Двокамерний
- Клас енергоспоживання A+
- Система розморожування No Frost (Frost Free) Холодильне + морозильне відділення
- Корисний об'єм морозильної камери 76 л
- Спосіб встановлення Відокремлений (соло)
- Тип компресора Звичайний
- Система розморожування холодильної камери No Frost (суха)
- Система розморожування морозильної камери No Frost
- Тип керування Електронне
- Кількість компресорів 1
- Особливості Розташування морозильної камери Нижнє
- Дисплей LED-індикація
- Ручки Приховані горизонтальні
- Річні витрати електроенергії 286 кВт*рік
- Кліматичний клас N-ST (від +16 до + 38 C)
- Холодоагент R600a
- Рівень шуму 40 дБ
- Холодильник:
- Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) Стекло, 4 шт
- Дверні кошики 5 шт
- Контейнер для овочів 1 шт
- Полиця для пляшок У дверях
- Морозний відділ:
- Льодогенератор Без льодогенератора
- Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
- Автономне збереження холоду в морозильній камері 15 год
- Колір Білий
- Габарити (ВхШхГ) 188.0 х 59.5 х 63.0 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 192.0 х 65.0 х 68.0 см
- Вага 63.0 кг
- Вага в упаковці 67.0 кг
- Комплектація:
- Холодильник
- Інструкція
- Особливості Перевішування дверей
- Країна реєстрації бренду Китай
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару Китай
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 295 л |
| Об'єм морозильної камери | 76 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 286 кВт/год |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1880 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Вага | 63 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84040 |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Спосіб встановлення | Окремостояча (соло) |
| Вага (кг) | 63.0 |
| Особливості | Розташування морозильної камери Нижнє |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Назва модифікації | Холодильник Midea MDRB424FGF01I |
| Назва | Холодильник Midea MDRB424FGF01I |
| Ціна | 17999.00 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 188.0 х 59.5 х 63.0 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 192.0 х 65.0 х 68.0 |
| Бренд | Midea |
| Вага в упаковці, кг | 67.0 |
| Постачальник | [не задан] |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розділ | Холодильники |
| Комплектація | Холодильник. Інструкція. Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Дисплей | LED - індикація |
| «Оплата частинками» Приватбанку | Вимк |
| Валюта | UAH |
| Тип компресора | Звичайний |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Полки холодильної камери (матеріал/кіл-ть) | скло, 4 шт. |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Дверни кошики, шт. | 5 |
| Полиця для пляшок | Біля дверей |
| Загальний об'єм холодильника | 295 л |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Річна витрата електроенергії | 286.0 кВт*рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 219 л |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 15.0 годин |
- Ціна: 16 999 ₴




