
Витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED
- Готово до відправки
- Код: 84181
4 721 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED
Відкрийте для себе ідеального помічника у вашій кухні - телескопічну витяжку Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED! Ця стильна та функціональна витяжка стане невід'ємною частиною вашого кухонного інтер'єру, пропонуючи вам не тільки чисте повітря, а й естетичне задоволення.
Основні переваги Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED:
- Тип:
- Телескопічна, що дозволяє ефективно відведення повітря.
- Продуктивність:
- Вражаюча продуктивність на рівні 1100 куб.м/год забезпечить швидке та ефективне очищення повітря в вашій кухні.
- Шумовидалення:
- Максимальний рівень шуму всього 51.7 дБ, щоб забезпечити тихе та спокійне оточення.
- Діаметр повітропроводу:
- 15.0 см - для максимальної ефективності.
- Колір:
- Елегантний сріблястий, що додає шарму вашій кухні.
- Мотор:
- Однократний мотор потужністю 216 Вт забезпечить надійну роботу витяжки.
- Швидкості:
- Три рівні швидкості для точного контролю над роботою витяжки.
- Освітлення:
- LED-підсвічування з 2 лампами по 3 Вт кожна, створюючи яскраве та комфортне освітлення на вашій кухні.
Нехай ваша кухня стане місцем, де поєднується стиль і ефективність - обирайте Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED!
Основні параметри Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED:
- Тип Телескопічна
- Режим роботи Відведення повітря
- Продуктивність куб.м/год 1100
- Максимальний рівень шуму 51.7 дБ
- Діаметр повітропроводу 15.0 см
- Колір Сріблястий
- Кількість/потужність моторів 1х216 Вт
- Кількість швидкостей 3
- Тип освітлення LED 2 x 3 Вт
- Тип фільтра Алюмінієвий
- Тип керування Кнопкове
- Стандарт продуктивності Максимальний
- Комплект постачання
- Витяжка
- Гарантійний талон
- Інструкція
- Зворотний клапан
- Перехідник
- Габарити (ВхШхГ) 26.0 х 60.0 х 30.5-48.0 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 37.0 х 65.5 х 32.0 см
- Вага 7.4 кг
- Вага в упаковці 8.2 кг
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна-виробник товару Туреччина
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1100 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 51.7 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 260 мм |
| Максимальна висота | 260 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84181 |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип | Телескопічна |
| Колір | Сріблястий |
| Вага (кг) | 7.4 |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Бренд | Ventolux |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 2 |
| Тип освітлення | 2 x 3 Вт LED |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип монтажа | У шафі |
| Валюта | UAH |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 216 Вт |
| Назва | Витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED |
| Назва модифікації | Витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (1100) LED |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Додаткові характеристики | Стандарт продуктивності: Максимальний |
| Вага в пакованні, кг | 8.2 |
| Ціна | 4299.00 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26.0 х 60.0 х 30.5-48.0 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), см | 37.0 х 65.5 х 32.0 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розділ | Кухонні витяжки |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Наявність | В наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Рівень шуму, дБ | 51.7 |
| Продуктивність, куб. м/год | 1100 |
- Ціна: 4 721 ₴









