
Кронштейн Квадо К-31
- Немає в наявності
- Код: 59503
599 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн Квадо К-31
Просте в установці настінне кріплення, все необхідне кріплення в комплекті.
Розмір кріплення: 100х100, 100х200, 200х100, 200х200 мм
Похилий механізм надійно фіксується поворотним замком на настінній плиті без гвинтів та інструментів. Похилі механізми нового типу утримують нахил у заданому положенні без необхідності використання гвинтів, що фіксують.
Наш товар пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості.
Ми використовуємо зварні шви і - якісне сертифіковане кріплення.
Обов'язково читайте інструкцію та дотримуйтесь усіх рекомендацій від виробника!
Перевіряйте відповідність обраного кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.
Основні параметри Квадо К-31:
- Тип похилий
- Рекомендована діагональ 32-55"
- VESA 100х100, 100х200, 200x100, 200x200
- Вузлов нахилу один, +15 ° ... -15 °
- Розміри настінної пластини 256х150 мм
- Діагональ екрану 32, 42, 43, 50, 55.
- Допустиме навантаження 45 кг
- В комплекті
- Монтажний набір
- Інструкція з встановлення
- Відстань від стіни 65 мм
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів
- Max VESA 200x200
- Спосіб встановлення настінний
- Країна виробник Україна
- Вага кронштейна 1.6 кг
- Гарантія 7 років офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Привід | Ручний |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 59503 |
| Бренд | Квадо |
| Постачальник | [не задан] |
| Тип | Кронштейни |
| Регулювання | Нахил |
| Валюта | UAH |
| Місце встановлення | Настінні |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Назва | Кронштейн Квадо К-31 |
| Назва модифікації | Кронштейн Квадо К-31 |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Ціна | 619.00 |
| Розділ | Кріплення для телевізорів |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Максимальний винос від стіни, мм | 65 |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100х100, 100х200, 200x100, 200x200 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
- Ціна: 599 ₴






