
Кронштейн Квадо К-51
- Немає в наявності
- Код: 58876
1 099 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн Квадо К-51
Квадо К-51 це не просто кронштейн, це досконалість у кожній деталі.
З елегантним дизайном і високою функціональністю цей кронштейн ідеально підходить для сучасних телевізорів з діагоналлю від 32 до 55 дюймів і вагою до 45 кг.
Основні переваги Квадо К-51:
- Функція нахилу:
- Регулюйте кут перегляду легко та плавно, без використання інструментів.
- Поворотний замок:
- Похилий механізм надійно фіксується поворотним замком на стіні, без необхідності використання гвинтів.
- Висока якість:
- Пройшов добровільну сертифікацію та контроль якості. Виготовлений із застосуванням зварних швів та якісного сертифікованого кріплення.
- Простота установки:
- У комплекті йдуть усі необхідні монтажні матеріали та докладна інструкція.
- Тип:
- з нахилом
- Рекомендована діагональ:
- 32-55"
- Рекомендації щодо встановлення:
- Важливо перевіряти відповідність обраного Вами кріплення з матеріалом стіни, на яку буде встановлений кронштейн.
- Обов'язково дотримуйтесь інструкцій та рекомендацій від виробника для безпечної та надійної установки.
З кронштейном Квадо К-51 ваш інтер'єр не тільки набуде стильного вигляду, але й стане максимально функціональним. Вибирайте КВАДО К-51 для надійності та елегантності!
Основні параметри Квадо К-51:
- Тип похилий
- Рекомендована діагональ 32-55"
- VESA 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400
- Вузлов нахилу один, +15 ° ... -15 °
- Допустиме навантаження 45 кг
- РОЗМІРИ 455х150 мм
- Діагональ екрану 32, 42, 43, 50, 55.
- В комплекті
- монтажний набір
- інструкція з встановлення
- Вага кронштейна 2.4 кг
- Відстань від стіни 65 мм
- Гарантія 7 років офіційної гарантії від виробника
- Колір чорний
- Призначення Для РК-телевізорів
- Max VESA max 400x400
- Спосіб встановлення настінний
- Країна виробник Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Привід | Ручний |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 58876 |
| Бренд | Квадо |
| Постачальник | [не задан] |
| Тип | Кронштейни |
| Регулювання | Нахил |
| Валюта | UAH |
| Місце встановлення | Настінні |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Назва | Кронштейн Квадо К-51 |
| Назва модифікації | Кронштейн Квадо К-51 |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Ціна | 899.00 |
| Розділ | Кріплення для телевізорів |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Наявність | Немає в наявності |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Максимальний винос від стіни, мм | 65 |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
- Ціна: 1 099 ₴




