
Ваги кухонні Zelmer ZKS1500N
- Немає в наявності
- Код: 84445
1 099 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні ваги Zelmer ZKS1500N
Представляємо вам кухонні ваги Zelmer ZKS1500N - ідеальний помічник для точного зважування і контролю над вашими стравами!
Основні переваги Zelmer ZKS1500N:
- Тип:
- Електронні ваги - забезпечують високу точність та надійність вимірювань.
- Конструкція:
- Плоска платформа - для зручного розміщення продуктів під час зважування.
- Вид керування:
- Сенсорний - забезпечує легке та швидке керування.
- Точність вимірювань:
- 1 г - для детального контролю над масою продуктів.
- Максимальне навантаження:
- 5 кг - для вимірювання різноманітних продуктів.
- Одиниці виміру:
- Грами, Мілілітри, Унції, Фунти
- Особливості:
- Індикатор перевантаження
- Автовимкнення
- Послідовне зважування
- Підсвічування екрана
- Вибір одиниць вимірювання
- Вимірювання об'єму рідини
- Обнуління тари
- Додаткові характеристики:
- РК-дисплей з підсвічуванням - для чіткого відображення результатів вимірювань.
- Система кодування 999 різновидів продуктів - для швидкого та зручного вибору.
- Поверхня з гартованого скла 3 мм - забезпечує міцність та довговічність використання.
- Живлення:
- Тип батарейок: AAA (мізинчик)
- Кількість батарейок: 2 шт (батарейки не входять в комплект)
- Матеріал платформи:
- Пластик, Скло
З кухонними вагами Zelmer ZKS1500N ви зможете легко та точно зважувати продукти для створення смачних страв!
Основні параметри Zelmer ZKS1500N:
- Тип Електронні
- Конструкція Плоска платформа
- Вид керування Сенсор
- Точність вимірювань 1 г
- Максимальне навантаження 5 кг
- Одиниці виміру:
- Грами
- Мілілітри
- Унції
- Фунти
- Особливості
- Індикатор перевантаження
- Автовимкнення
- Послідовне зважування
- Підсвічування екрана
- Вибір одиниць вимірювання
- Вимірювання об'єму рідини
- Обнуління тари
- Тип батарейок AAA (мізинчик)
- Кількість батарейок 2 шт
- Наявність батарейок у комплекті Немає
- Матеріал платформи:
- Пластик
- Скло
- Додаткові характеристики:
- РК-дисплей з підсвіткою
- У системі закодовано 999 різновидів продуктів
- Поверхня з гартованого скла 3 мм
- Колір Білий
- Вага 0.5 кг
- Вага в упаковці 0.6 кг
- Габарити (ВхШхГ) 2.5 х 19.0 х 21.0 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 27.0 х 21.3 х 21.0 см
- Країна реєстрації бренду Польща
- Країна-виробник товару Китай
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Матеріал тари | пластик |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Послідовне зважування | Так |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Одиниці виміру | Фунти, Унції, Мілілітри, Грам |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 0.46 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 84445 |
| Тип | Електричні |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Постачальник | [не задан] |
| Кількість | 3 |
| Валюта | UAH |
| Додаткові функції | Обнулення тари, Автовимкнення |
| Матеріал платформи | стекло |
| Конструкція | Плоска платформа |
| Кількість батарейок | 2 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Назва | Ваги кухонні Zelmer ZKS1500N |
| Назва модифікації | Ваги кухонні Zelmer ZKS1500N |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 2.7 х 21.3 х 21.0 см |
| Додаткові характеристики | Індикатор перевантаження, Автовимкнення, Послідовне зважування, підсвічування екрана, Вибір одиниць вимірювання, Вимірювання об'єму рідини, Обнулення тари, РК-дисплей із підсвіткою, В системі закодовано 999 різновидів продуктів |
| Вага в пакованні, кг | 0.6 |
| Ціна | 1099 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 2.5 х 19.0 х 21.0 |
| Стара ціна | 1299 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Материал корпусу | Пластик |
| Розділ | Ваги кухонні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Наявність батарейок у комплекті | Немає в комплекті |
| Стан товару | Новий |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Вивантажувати на маркетплейси | Facebook Feed, Google Feed for Merchant Center, Hotline Feed, Rozetka Feed |
| Сфера використання | Для дому |
| Наявність | В наявності |
| Тип керування | Сенсор |
| «Оплата частинами» Приватбанка | Вимк |
| Точність вимірювання, г | 1 |
- Ціна: 1 099 ₴









