
Кондиціонер Sensei SAC-09CHI
- Немає в наявності
- Код: 84597
16 299 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кондиціонер Sensei SAC-09CHI серія Lux Inverter
Кондиціонери Sensei серії Lux відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
Основні переваги Sensei SAC-09CHI серія Lux Inverter:
- Низький рівень шуму компресора:
- Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
- Ергономічний пульт ДК:
- У комплектацію входить пульт для зручного дистанційного керування системою.
- Світлодіодний індикатор температури:
- Внутрішній блок оснащений світлодіодним індикатором, що відображає температуру повітря
- Режим Turbo/Sleep:
- За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
- Встановлення таймера:
- Ви можете встановити час запуску/вимкнення системи
- Діапазон робочих температур:
- Кондиціонер працює в режимі обігріву/охолодження при температурних показниках -15 °С – +52 °С
- Режим енергозбереження:
- Кондиціонер при натисканні кнопки Eco переходить в економний режим енергозбереження.
- Очищення/обігрів:
- Функція очищення "Clean/Heating" очищає кондиціонер від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
- Авторозморожування:
- Щоб уникнути зледеніння зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично вмикається система авторозморозки (5–10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається та відтає).
З кондиціонером Sensei SAC-09CHI серія Lux Inverter ви отримуєте найвищий рівень комфорту та ефективності в регулюванні температури у вашому житловому приміщенні. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтесь приємною атмосферою в кожну пору року!
Основні параметри Sensei SAC-09CHI серія Lux Inverter:
- Конструкція Спліт-система
- Внутрішній блок Настінний
- Тип компресора Інверторний, ротаційний GMCC
- Основні режими:
- Обігрів
- Охолодження
- Авто
- Осушення
- Вентиляція
- Рекомендована площа приміщення 25 м²
- Дистанційне керування:
- Пульт ДК
- Спож. потужність холод/тепло 0.79 (0.25-1.3) /0,73 (0.25-1.45) кВт
- Потужність у режимі охолодження 2.55 (0.66~2.93) кВт
- Потужність в режимі обігріву 2.65 (0.66~4.1) кВт
- Тип фреону (холодоагент) R410А
- Живлення 220-240 В ~/50 Гц
- Витрати повітря 450 м³/ч
- LCD дисплей
- Додаткові функції:
- Автоперезапуск
- Осушення (дегідрація)
- Енергоефективність EER 3.2
- Енергоефективність COP 3.6
- Рівень шуму внутрішнього блоку 29/31/34/37 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку 50 дБ
- Колір внутрішнього блоку Білий
- Діаметр труб ø 6.35/ø 9.53 (1/4”/3/8”) мм
- Максимальний перепад висот 5 м
- Максимальна довжина магістралі 9 м
- Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження -15~+30 / +18~+53 ° C
- Вага внутрішнього блоку 6.7 кг
- Вага зовнішнього блоку 21.5 кг
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) 27.0 х 72.0 х 20.1 см
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) 53.0 x 66.5 x 26.0 см
- Габарити упаковки внутрішній блок (ВхШхГ) 33.0 х 80.0 х 26.5 см
- Габарити упаковки зовнішній блок (ВхШхГ) 34.0 х 78.5 х 60.0 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 450 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 265 Вт |
| Потужність охолодження | 255 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 9 м |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 255 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 265 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 720 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 6.7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 665 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 260 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 21.5 кг |
- Ціна: 16 299 ₴







