Передоплата 15%

Кондиціонер Sensei SAC-09HSWH/I
- Немає в наявності
- Код: 84601
17 999 ₴
+380 (96) 308-29-99
Менеджер
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Sensei SAC-09HSWH/I серія HL Inverter
Серія кондиціонерів HL Inverter SENSEI PRO — нове покоління кліматичної техніки для створення оазису свіжості та чистоти у вашому домі. Округлі форми, хромовані елементи, індикація надають дизайну внутрішнього блоку індивідуальності. Він доповнить будь-яку дизайнерську концепцію. Це відмінне рішення для класичних і сучасних стилістичних напрямків.
Основні переваги SAC-09HSWH/I серія HL Inverter:
- Енергоефективність:
- Спліт-системи серії HL Inverter мають сезонну енергоефективність високого класу А (А ++ / тепло А +). Інверторна технологія удосконалювала продуктивність обладнання і знизила енергоспоживання на 40-50% в порівнянні зі звичайними моделями on / off.
- Обігрів при мінусовій температурі:
- Техніка працює в режимі обігрів при зовнішній температурі до -15 ° С. Система забезпечує «теплий старт». Двоступеневий компресор і електродвигуни, технологія інтелектуального відтавання і інжекції фреону забезпечили роботу пристрою в зимовий сезон.
- DC Inverter:
- DC Inverter - технологія нового покоління, спрямована на вдосконалення технічних характеристик. Система працює в тихому режимі, швидко досягає заданих параметрів, скорочує навантаження на електромережу і знижує споживання електрики.
- 4-D Auto Air:
- Технологія розподілу потоку 4-D створює комфортний мікроклімат і підтримує параметри повітря у всьому приміщенні. Нагрівання або охолодження здійснюється рівномірно. Система створює ефект постійного руху повітря.
- Плазмова система очищення:
- Пристрій синтезує іони, які взаємодіють з вірусами, бактеріями, пилом. Технологія «Холодна плазма» очищає повітря від шкідливих речовин, пилових частинок і неприємних запахів. Повітряні потоки збагачуються активними іонами, які сприятливо впливають на здоров'я.
- Опціонний WI-FI-модуль:
- Функція дозволяє керувати системою за допомогою смартфона / планшета. Ви можете дистанційно регулювати налаштування і відслідковувати роботу спліт-системи.
- Фільтр «4 в 1»:
- Технологія фільтрації ULTRA Hi Density ефективно очищає повітря від вірусів і бактерій. Крім основного фільтра потоки проходять крізь вугільний (Active Carbon), HEPA-фільтр високої очистки, Negative Ion. Такий «шлях» дозволяє нейтралізувати дрібні елементи пилу, алергени, пилок, бактерії і усунути неприємні запахи.
- Рівень шуму:
- Інноваційна конструкція внутрішнього блоку, оптимізоване будова вентилятора і повітровідводу знизили рівень шуму до 26 дБ. Це дозволяє насолоджуватися не тільки комфортним мікрокліматом, а й тишею.
- Технологія I Feel:
- У пульт ДК вбудований датчик, який фіксує температуру в кімнаті. Ця інформація передається на внутрішній блок. Система автоматично підбирає потрібні параметри мікроклімату для конкретного приміщення.
- Подвійний теплообмінник:
- Захищає зовнішній блок від впливу негативних температур, максимізує його експлуатаційний ресурс. Забезпечує ефективне охолодження повітря і продовжує роботу компресора.
- Індикація витоку холодоагенту:
- При виявленні витоку фреону система автоматично змінює режим роботи і регулює температурний режим, що мінімізує ймовірність виходу кондиціонера з ладу.
- Покриття Blue Fin:
- Спеціальне покриття теплообмінника підвищує ефективність обігріву, стійкість до корозійних процесів, прискорює процес розморожування в холодний сезон.
- Підсвічування дисплея на пульті ДК:
- Пульт дистанційного керування оснащений великим зручним дисплеєм з підсвічуванням. Це полегшує налаштування параметрів мікроклімату в нічний час.
- Авторазморозка:
- Щоб уникнути обмерзання зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично вмикається система авторазморозки (5-10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається і відтає).
З кондиціонером SAC-09HSWH/I серія HL Inverter ви отримуєте найвищий рівень комфорту та ефективності в регулюванні температури у вашому житловому приміщенні. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтесь приємною атмосферою в кожну пору року!
Основні параметри Sensei SAC-09HSWH/I серія HL Inverter:
- Конструкція Спліт-система
- Внутрішній блок Настінний
- Тип компресора Sнверторний, ротаційний GMCC ASM89D18UFZ
- Основні режими:
- Обігрів
- Охолодження
- Осушення
- Рециркуляція
- Рекомендована площа приміщення 25 м²
- Дистанційне керування:
- Пульт ДК
- Спож. потужність холод/тепло 0.8(0,4-1,25)/0,7(0,44-1,3) кВт
- Потужність у режимі охолодження 2.64 (1,6-3,3) кВт
- Потужність в режимі обігріву 2.78 (1,6-3,3) кВт
- Тип фреону (холодоагент) R410А
- Живлення 220-240 В ~/50 Гц
- Витрати повітря 450 м³/г
- LCD дисплей
- Додаткові функції:
- 24-годинний таймер, Самодіагностика, Режим сну Smart режим
- Функція I-FEEL, Режим Super, Автоперезапуск, Двосторонній монтаж
- 3 швидкісне і автоматичне керування вентилятором зовнішнього блоку (DC motor)
- Горизонтальний і вертикальний Auto Swing
- Димер Режим, Супер Тиша (19 дБ), Технічне опалення 8 ᵒС
- 5-ступінчаста і автоматичне регулювання швидкості обертання вентилятора внутрішнього блоку
- Енергоефективність EER 3.4/6.1
- Енергоефективність COP 3.92/4.0
- Рівень шуму внутрішнього блоку 30/32/35/38 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку 48 дБ
- Колір внутрішнього блоку Білий
- Діаметр труб Ø6.35/Ø9.53 (1/4"/3/8")
- Максимальний перепад висот 5 м
- Максимальна довжина магістралі 15 м
- Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження -15 ~ +24 /-15 ~ +52
- Вага внутрішнього блоку 8.5 кг
- Вага зовнішнього блоку 28.0 кг
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) 27.0 х 85.5 х 20.8 см
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) 48.2 x 71.5 x 24.0 см
- Габарити упаковки внутрішній блок (ВхШхГ) 33.5 х 90.0 х 26.0 см
- Габарити упаковки зовнішній блок (ВхШхГ) 53.0 х 83.0 х 31.5 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 450 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 278 Вт |
| Потужність охолодження | 264 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 700 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 855 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 482 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 715 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
- Ціна: 17 999 ₴









