
Кондиціонер Sensei SAC-12CHI
- Немає в наявності
- Код: 84604
16 999 ₴
- +380 (95) 308-29-99Менеджер
- +380 (63) 308-29-99Менеджер
Кондиціонер Sensei SAC-12CHI серія Lux Inverter
Кондиціонери Sensei серії Lux відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
Основні переваги Sensei SAC-12CHI серія Lux Inverter:
- Низький рівень шуму компресора:
- Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
- Ергономічний пульт ДК:
- У комплектацію входить пульт для зручного дистанційного керування системою.
- Світлодіодний індикатор температури:
- Внутрішній блок оснащений світлодіодним індикатором, що відображає температуру повітря
- Режим Turbo/Sleep:
- За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
- Встановлення таймера:
- Ви можете встановити час запуску/вимкнення системи
- Діапазон робочих температур:
- Кондиціонер працює в режимі обігріву/охолодження при температурних показниках -15 °С – +52 °С
- Режим енергозбереження:
- Кондиціонер при натисканні кнопки Eco переходить в економний режим енергозбереження.
- Очищення/обігрів:
- Функція очищення "Clean/Heating" очищає кондиціонер від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
- Авторозморожування:
- Щоб уникнути зледеніння зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично вмикається система авторозморозки (5–10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається та відтає).
З кондиціонером Sensei SAC-12CHI серія Lux Inverter ви отримуєте найвищий рівень комфорту та ефективності в регулюванні температури у вашому житловому приміщенні. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтесь приємною атмосферою в кожну пору року!
Основні параметри Sensei SAC-12CHI серія Lux Inverter:
- Конструкція Спліт-система
- Внутрішній блок Настінний
- Тип компресора Інверторний, ротаційний CRSS
- Основні режими:
- Обігрів
- Охолодження
- Авто
- Осушення
- Вентиляція
- Рекомендована площа приміщення 35 м²
- Дистанційне керування:
- Пульт ДК
- Спож. потужність холод/тепло 1.002 (0.25-1.45) / 0.904 (0.25-1.65) кВт
- Потужність у режимі охолодження 3.45 (0.66-4.1) кВт
- Потужність в режимі обігріву 3.6 (0.66-4.4) кВт
- Тип фреону (холодоагент) R410А
- Живлення 220-240 В ~/50 Гц
- Витрати повітря 550 м³/г
- LCD дисплей
- Додаткові функції:
- Автоперезапуск,
- Осушення (дегідрація)
- Енергоефективність EER 3.21
- Енергоефективність COP 3.62
- Рівень шуму внутрішнього блоку 40/38/36 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку 52 дБ
- Колір внутрішнього блоку Білий
- Діаметр труб Ø6.35/Ø9.52 (1/4” 3/8”) мм
- Максимальний перепад висот 7 м
- Максимальна довжина магістралі 10 м
- Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження -15~+30 / +18~+53 ° C
- Вага внутрішнього блоку 7.0 кг
- Вага зовнішнього блоку 22.0 кг
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) 27.0 х 79.0 х 19.9 см
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) 53.0 x 66.0 x 24.0 см
- Габарити упаковки внутрішній блок (ВхШхГ) 33.5 х 87.0 х 26.5 см
- Габарити упаковки зовнішній блок (ВхШхГ) 34.0 х 78.5 х 60.0 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Україна
- Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3450 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 790 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 199 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
- Ціна: 16 999 ₴







